Nieproszony gość zakłócił prognozę pogody. Nie odpuszczał i nie zamierzał wyjść

10

Uroczy intruz skradł całe show podczas prognozy pogody w Kanadzie. W czasie programu na żywo przed kamerę wszedł pies prowadzącego i beztrosko przechadzał się w poszukiwaniu smakołyków. Wideo skradło serca widzów.

Nieproszony gość zakłócił prognozę pogody. Nie odpuszczał i nie zamierzał wyjść
Pies zakłócił prognozę pogody (YouTube)

Meteorolog z Global News Anthony Farnell informował Kanadyjczyków o warunkach pogodowych w Toronto i niebezpieczeństwach związanych z huraganem Ida, gdy nagle podszedł do niego jego pies rasy goldendoodle.

Pies zakłócił prognozę pogody

Farnell próbował kontynuować prezentację, starając się nie zwracać uwagi na zwierzę. Pies o imieniu Storm the Weather Dog jednak nie odpuszczał i nie zamierzał wyjść sprzed obiektywu. To zdecydowanie było jego "5 minut".

W pewnym momencie Farnell odsunął się sprzed kamery, by ukazać widzom mapę pogodową, ale pies ani myślał podążyć za właścicielem. Przechadzający się przed mapą Storm sprawiał zabawne wrażenie, jakby unosił się w powietrzu.

W dalszej części programu Farnell wydaje się po prostu akceptować fakt, że musi dzielić ekran ze swoim czworonożnym współprowadzącym, wzdychając: "Tak, Storm jest w tutaj i dostaje jakieś smakołyki". Na szczęście udało mu się zachować profesjonalizm i dokończyć swój raport.

Cały klip został opublikowany na kanale YouTube Global News. "Obaj to wytrawni profesjonaliści, Anthony zakończył swój segment bez żadnych problemów, podczas gdy Storm zaspokoił swój głód (i napadł trochę na kamerę)" - napisano pod wideo. Materiał filmowy został również udostępniony na TikTok i Twitterze, gdzie obejrzano go już miliony razy.

Storm już przed laty trafił na nagłówki gazet z dokładnie tego samego powodu. W 2012 r. pies wyskoczył zza pleców prezenterowi Leslie Robertsowi, kiedy ten prowadził program na żywo. Rok później zwierzę weszło przed kamerę podczas pokazu slajdów, a Farnell i Roberts desperacko próbowali go wyprowadzić z planu.

Zobacz także: Sprytny złodziej. Nie boi się nawet drapieżników
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić