o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Nastolatki rzuciły psu patyk na drogę szybkiego ruchu. Później doszło do dramatu

27
Podziel się

Dwie nastolatki rzucały psu patyk prosto na trasę szybkiego ruchu w Sosnowcu. Mały kundelek prawie został potrącony, ale na szczęście kierowcy udało się zahamować. Jedna z dziewczyn poniosła już konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego czynu.

Nastolatki rzuciły psu patyk na drogę szybkiego ruchu. Później doszło do dramatu
Pies mógł zostać w każdej chwili potrącony. (Pixabay)
bESHtvVN

O sprawie stało się głośno dzięki radnemu z Sosnowca, który otrzymał film ze zdarzenia. Łukasz Litewka, nagraniem się nie podzielił, ale szczegółowo wyjaśnił co robiły dwie nastolatki i jednocześnie potępił ich zachowanie.

Rzucały psu patyk prosto pod koła

Dziewczyny stały przy zjeździe z ul. Dworskiej na drogę numer 94 w Sosnowcu. Rzucały psu patyk prosto na jezdnię. O pomyłce czy przypadku nie ma mowy, ponieważ nastolatki kilkukrotnie powtarzały tę czynność. Piesek raz po raz wbiegał na trasę szybkiego ruchu.

bESHtvVP
Nie mogę też napisać co czuję, bo Facebook znów mnie zablokuje, ale oby Was kiedyś spotkała ogromna kara. Pies przeżył próbę potrącenia, ponieważ nagrywający kierowca w porę zahamował. Niestety nie znam dalszych losów, ale przy takim podejściu tych zwyrodnialców obawiam się najgorszego. Żeby karma Was spotkała - napisał radny Łukasz Litewka.

Po tym wpisie, jedna z dziewczyn zgłosiła się do radnego i do wszystkiego się przyznała. Okazało się, że jest uczennicą III Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Górniczej. Szkoła zdążyła już wymyślić dla niej karę.

bESHtvVV
Dziewczyna rzucająca patykiem (uczennica w/w placówki) zostanie skierowana na dwumiesięczny wolontariat w sosnowieckim schronisku dla zwierząt. Tam myjąc boksy i czyszcząc miski psiaków otrzyma lekcję, którą długo zapamięta - wyjawił radny.
Zobacz także: Koniec ewakuacji z Afganistanu. "Jest coraz bardziej niebezpiecznie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESHtvWq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
Nemeczek
3 miesiące temu
Poza oczywistym narażeniem zwierzaka, kto rzuca psu patyk na chodniku, asfalcie czy innej takiej powierzchni?
Kaz
3 miesiące temu
W mojej głowie, zachowanie tych młodych psychopatów się nie mieści.Brak pożądnej kary poskutkuje dalszym barbarzyństwem z ich strony,jeszcze psychopatę dopuszczać do zwierząt, puknijcie się w czoło.
Biedroń
3 miesiące temu
To chyba jakieś chore przychodnie
bESHtvWr
Baba
3 miesiące temu
Szkola? W pewnej szkole w lubuskim niedaleko szkoly jest kryty przystanek PKS. w czasie przerwy uczniowie mlodszych klas pala papierosy az ponad dach tego przystanku dym az siwo. Ktos zglosil to dyrektorce szkoly odpowiedziala ze nie bedzie zwracac nikomu uwagi bo porysuja jej nowy samochod. Tragedia
Antyszlachta
3 miesiące temu
Do dzisiaj płacimy za 400 lat pańszczyzny i traktowania chłopów przez szalchtę jak bydło. Teraz keszcze odszkodowania dostali po komunie. To ludziom powinni płacić.
Mamara
3 miesiące temu
Coraz więcej młodych osób jest pozbawionych mózgów.Nie wiedziały że psina może wpaść pod samochód? Kara zbyt mała A rodzicom przyda się wykład ,że zwierzę to nie zabawka.
Iza
3 miesiące temu
Wystarczy wysoka kara finansowa dla rodziców. Skończy się bezstresowe wychowanie. Rodzice sami załatwią temat, jak im komornik konto zajmie.
ada
3 miesiące temu
Psychopatyczne zachowanie ujawnia się u panienek.
Kobra
3 miesiące temu
Prawa w szkole, bezkarność,nietykalność cielesna, to tylko przyzwolenie do huligaństwa, cwaniactwa,bezczelności. Brak wychowania w domu, szacunku dla starszych, nauczycieli .. . Dostałem od ojca nie raz nie dwa w d..ę i stało mi się coś? W szkole jak przeskrobałem to też była za to kara i stało mi się coś? Nie nic. Mam szacunek dla starszych i wiem co wolno a co nie. Z córką od maleńkości dużo rozmawiałem, tłumaczyłem, dawałem przykłady (NIE BIŁEM - to inf dla komentujących) i mam teraz satysfakcje że jest dobrze wychowana i też dobrze wychowuje swoje córeczki.
ada
3 miesiące temu
Psychopatyczne zachowanie ujawnia się u panienek.
Klifa
3 miesiące temu
Bezkarność wobec nastolatków zaowocuje za parę lat zdegenerowanym społeczeństwem. W dużym stopniu przyczynia się do tego tzw. Wymiar sprawiedliwości
Kifa
3 miesiące temu
Bezkanisc wobec nastolatków zaowocuje za parę lat zdegenerowanym społeczeństwem. W dużym stopniu przyczynia się do tego tzw. wymiar sprawiedliwości
mi_to_lotto
3 miesiące temu
A co z drugą dziewuchą bez serca? Nie ma odwagi ponieść konsekwencji? Widać, że nie. Obydwie na pewno się znają....
bESHtvWj
Igor
3 miesiące temu
Redaktorku napisałeś że później doszło do dramatu a nic takiego nie miało miejsca. Dlaczego tacy imbecyle jak ty robią z ludzi durniów tylko po to żeby klikać na artykuł
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić