aktualizacja 

Niesamowite odkrycie rolnika. W jednej chwili stał się bogaty

62

45-letni Lakhan Yadav dokonał niesamowitego odkrycia na swojej farmie w Indiach. Rolnik znalazł prawie 15-karatowy diament, którego sprzedaż zmieni jego dotychczasowe życie.

Niesamowite odkrycie rolnika. W jednej chwili stał się bogaty
Mężczyzna ze znaleziskiem (Twitter, Balram Kushwaha @balramk34750024)

O niesamowitym szczęściu może mówić pewien indyjski rolnik. Lakhan Yadav podczas zbiorów na wydzierżawionej ziemi dokonał niezwykłego odkrycia. Przez przypadek udało mu się znaleźć drogocenny kamień. Dzięki temu jego życie może się zmienić.

Rolnik wydzierżawił w zeszłym miesiącu pole niewielkie pole. Koszt wynajmu wyniósł 200 rupii, czyli nieco ponad 10 złotych. Niedługo później przekonał się, jak bardzo mu się to opłaciło. Podczas prac rolnych znalazł kamień. Na początku nie był świadom jego wartość. Później okazało się, że to niezwykle drogocenny kamień.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Świat obiegło zdjęcie rolnika, który trzyma znalezisko. Ubrany w charakterystyczny kapelusz został porównany przez internautów do kowboja z czasów Dzikiego Zachodu. Okazało się, że znaleziony przez niego brylant jest wart 6 milionów rupii, czyli około 300 tysięcy złotych.

Lakhan Yadav już wie, jak wyda pieniądze za sprzedaż brylantu. W rozmowie z Times of India przyznał, że chce zapewnić edukację swoim dzieciom. Zdobyta kwota mu to umożliwi. Rodzina przekonała mężczyznę również do zakupu motocykla dla niego. Rolnik zapowiada, że nie spocznie i dalej będzie szukać drogocennych kamieni.

Nie pójdę po nic wielkiego. Nie jestem osobą wykształconą, dlatego wpłacę pieniądze na stały depozyt, aby zapewnić moim czworgu dzieciom dobre wykształcenie - przyznał rolnik.
Zobacz także: Nowa kategoria biedy. Szlachetna Paczka pomaga ludziom dotkniętym pandemią
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić