o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Niesamowite odkrycie rolnika. W jednej chwili stał się bogaty

45
Podziel się

45-letni Lakhan Yadav dokonał niesamowitego odkrycia na swojej farmie w Indiach. Rolnik znalazł prawie 15-karatowy diament, którego sprzedaż zmieni jego dotychczasowe życie.

Niesamowite odkrycie rolnika. W jednej chwili stał się bogaty
Mężczyzna ze znaleziskiem (Twitter, Balram Kushwaha @balramk34750024)
bEiyXYKZ

O niesamowitym szczęściu może mówić pewien indyjski rolnik. Lakhan Yadav podczas zbiorów na wydzierżawionej ziemi dokonał niezwykłego odkrycia. Przez przypadek udało mu się znaleźć drogocenny kamień. Dzięki temu jego życie może się zmienić.

Rolnik wydzierżawił w zeszłym miesiącu pole niewielkie pole. Koszt wynajmu wyniósł 200 rupii, czyli nieco ponad 10 złotych. Niedługo później przekonał się, jak bardzo mu się to opłaciło. Podczas prac rolnych znalazł kamień. Na początku nie był świadom jego wartość. Później okazało się, że to niezwykle drogocenny kamień.

bEiyXYLb

Świat obiegło zdjęcie rolnika, który trzyma znalezisko. Ubrany w charakterystyczny kapelusz został porównany przez internautów do kowboja z czasów Dzikiego Zachodu. Okazało się, że znaleziony przez niego brylant jest wart 6 milionów rupii, czyli około 300 tysięcy złotych.

Lakhan Yadav już wie, jak wyda pieniądze za sprzedaż brylantu. W rozmowie z Times of India przyznał, że chce zapewnić edukację swoim dzieciom. Zdobyta kwota mu to umożliwi. Rodzina przekonała mężczyznę również do zakupu motocykla dla niego. Rolnik zapowiada, że nie spocznie i dalej będzie szukać drogocennych kamieni.

bEiyXYLh
Nie pójdę po nic wielkiego. Nie jestem osobą wykształconą, dlatego wpłacę pieniądze na stały depozyt, aby zapewnić moim czworgu dzieciom dobre wykształcenie - przyznał rolnik.
Zobacz także: Nowa kategoria biedy. Szlachetna Paczka pomaga ludziom dotkniętym pandemią
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiyXYLC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
Fdg
6 miesięcy temu
Kamień, diament czy brylant- co za bełkot...
SPT
6 miesięcy temu
Przecież dzierżawa terenu to nie własność. To co znalazł może dzierżawić tylko przez czas dzierżawy. Po tym okresie przedmiot znowu przechodzi na własność właściciela nieruchomości. Do diamentu nie ma prawa własności.
Dno
6 miesięcy temu
W Polsce by zabrali dostał by tylko dyplom i zegarek
bEiyXYLD
Nikt
6 miesięcy temu
A ja wam powiem, że teraz to wszyscy pójdą i będą w ziemi kopać i szukać i będzie nowa rewolucja rolnicza. Ot co!
zdziwiony
7 miesięcy temu
A możecie mi wytłumaczyć dlaczego na pierwszym zdjęciu diament jest wypikselowany. Paranoja...
Leo
7 miesięcy temu
unas juz by siedzial
gojgoj
7 miesięcy temu
tam stal sie bogatym a u nas w Polsce zaczął by mieć kłopoty z prawem . indie nie sa pod okupacja a my niestety na wlasne życzenie jestesmy , zniewolenie przybiera na sile !!!
marek11
7 miesięcy temu
Głosuj na brylanta .To sobie powiesz:Polak mądry po szkodzie.
Panna młoda
7 miesięcy temu
Rolniku nie szukasz żony???
ip123
7 miesięcy temu
Nie dość,że znalazł na wynajętej własności to jeszcze nie został zatrzymany, ukarany ,"okradziony przepadkiem na Skarb Państwa" to jeszcze wg DOKTÓRA WIĘZIENNICTWA AKADEMII ANTONIANUM powinien siedzieć za karę. No tak -to nie Polska a Indie. To znaczy, że motłoch kastowy, sportowy może być bogatszy.
Boguś
7 miesięcy temu
BZDURA TOTALNA , znalazł w ZIEMI ORNEJ UPRAWNEJ KAMIEŃ O WADZE 3 gramów 15 karatów/0,2g/ to 3 gramy . CIEKAWO JAK TAKIE COŚ ZNALAZŁ w akrach czy hektarach ziemi.
lll
7 miesięcy temu
ciesze sie jego szczesciem ,niech jego zycie odmieni sie
bleble
7 miesięcy temu
Od razu wiedziałem że to nie w naszym ciemnogrodzie
bEiyXYLv
jarokurdupel
7 miesięcy temu
Jak to jest, że w Indiach znajdzie coś na swojej działce i jest JEGO, a u nas chcesz sprzedać monetę, którą 50 lat temu dostałeś od dziadka i idziesz za to siedzieć ????????
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić