Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Nowe doniesienia o miejscu pobytu Jacka Jaworka. Policji udało się go ująć?

110
Podziel się:

Portal debica24.eu donosi o niepokojącym zgłoszeniu, z którego wynika, że Jacek Jaworek może przebywać w okolicy Jodłowej (woj. podkarpackie).

Nowe doniesienia o miejscu pobytu Jacka Jaworka. Policji udało się go ująć?
Jacek Jaworek podejrzany jest o morderstwo. Policja od kilku tygodni go poszukuje. (Policja)

Podkarpacka policja od jakiegoś czasu wzmaga czujność. Okazuje się, że podejrzany o morderstwo w Borowiczach Jacek Jaworek może przebywać w tych okolicach. W piątek miało pojawić się doniesienie o możliwym nowym miejscu pobytu podejrzanego.

Anonimowe źródło przekazało portalowi debica24.eu wiadomość o tym, że policji zgłoszono możliwe miejsce pobytu Jacka Jaworka. Informator miał widzieć mężczyznę bardzo podobnego do poszukiwanego w okolicy wysypiska śmieci w Jodłowej. Ponieważ nieopodal są pustostany, mężczyzna mógł się tam zatrzymać.

Akcja miała trwać do 22. W tym czasie na miejscu miał pojawić się patrol policji, a portal podaje też informacje o dwóch samochodach antyterrorystów, dronach i kamerach na podczerwień.

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, ale okazało się, że jeden to mieszkaniec naszej gminy, który znalazł sobie jakiegoś sponsora i razem raczyli się alkoholem. Obaj po dokładnym sprawdzeniu zostali wypuszczeni. Z tego, co do mnie dotarło, to jeden z zatrzymanych faktycznie był podobny do tego zabójcy. Wiadomo też, że przeszukany przez policję budynek to domek letniskowy, którego właścicielami są mieszkańcy Katowic. W trakcie przeszukania doszło do uszkodzenia mienia i spisany jest już protokół zniszczeń powstałych podczas interwencji - przekazał informator portalu.

Informacji nie potwierdziła ani KWP w Rzeszowie ani w Katowicach.

Zobacz także: Gorąco na wschodniej granicy Polski. Jachira: jak można coś takiego robić?!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(110)
Kuki
12 miesięcy temu
Niczym Jason Bourne
heh
12 miesięcy temu
Zamordował w miejscowości Borowce, ale tutejsi pisarze z importu już przemianowali nazwę miejscowości: "Okazuje się, że podejrzany o morderstwo w Borowiczach Jacek Jaworek"
FRUNZ
12 miesięcy temu
Szef MSWia do dymisji nieudolność policji porażająca
Pipa
12 miesięcy temu
Jeden z białoruskich pogranicznikow też podobny
Morelll.
12 miesięcy temu
Drobny i helikoptery latają pod Częstochowa. Kruszyna i okolice. Ci w kominiarkach czesza auta
Sebastian
12 miesięcy temu
Policja juz to nie szuka czekają na donos.
ghyu
12 miesięcy temu
to byl on ale sie rozplyna
Ann
12 miesięcy temu
Prwnie wisi gdzieś na drzewie w pobliżu miejscowości, gdzie zamordował rodzinę
Tom
12 miesięcy temu
W jakich Borowiczach.... Nauczcie się nazw miejscowości
Pilot
12 miesięcy temu
Znalezione w sieci przypadkiem jakiś czas temu.Skopiowałem to nawet gdyż zastanowił mnie ten wpis.Oto on; Jak to jest możliwe że postronni ludzie wiedzą więcej niż policja która udaje że coś robi.Dlaczego wszyscy się boją i udają że nie wiedzą o pewnych sprawach.Jacek Jaworek w noc morderstwa wrócił od kogoś z sąsiedztwa kiedy jego brat Janusz z żoną Justyną korzystając z okazji że go nie ma i że dzieci już spały chcieli ukryć zgromadzone w tajemnicy przed wszystkimi pieniądze.Jego brat był glazurnikiem i miał odłożoną gotówkę,którą trzymał u swojego zaufanego kolegi w domu,ale tamten kiedy wyjeżdżał na wakacje w obawie przed kradzieżą odwiózł na czas wyjazdu Januszowi te pieniądze.Janusz i Justyna byli pewnie przekonani że Jacka nie będzie w nocy.Pech sprawił,że kiedy liczyli gotówkę Jacek pojawił się na posesji o czym oni nie wiedzieli i słyszał tą rozmowę o pieniądzach i o tym ze trzeba je przed nim ukryć.Kiedy zorientowali się,że przyszedł było za późno.Zażądał od nich pożyczki ale odmówili i dlatego doszło do awantury a następnie morderstwa.Pieniędzy ponoć było dość sporo bo ok 75-80 tysięcy.Jaworek kiedy ich zamordował prawdopodobnie ukradł im właśnie te pieniądze i z pomocą jakiegoś znajomego który załatwił czy pożyczył mu dokumenty ukraińskie dokumenty przekroczył granice udając człowieka niesłyszącego i niemowę. Czytając to można odnieść wrażenie,że ktoś doskonale wszystko wie.Kiedy szukałem później tego komentarza chcąc pokazać go koledze nie dało się go odszukać.
blazej
12 miesięcy temu
Podajecie to publicznie, żeby gość wiedział, że ma się stamtąd ulotnić?
jakie nowe
12 miesięcy temu
doniesienia , skoro to nie on??!!!
jaco
12 miesięcy temu
słyszałem że siedzi u komendanta na chacie i spożywają alkohol oraz odurzają się substancjami niedozwolonymi.
Tomix
12 miesięcy temu
Gdyby zniszczył pomnik smoleński już dawno by go znaleźli.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić