Nowe informacje ws. gwałtu na 16-latce. Zwabili ją podstępem

23

Do sądu w Beershebie wpłynęło oskarżenie w sprawie gwałtu na 16-latce, którego dopuściło się 11 mężczyzn i nastolatków - informuje publiczna agencja informacyjna KAN. W pozwie nastolatka opisała to, jak gwałciciele zwabili ją do pokoju.

Nowe informacje ws. gwałtu na 16-latce. Zwabili ją podstępem
Zdj. poglądowe. Kurort Eljat (Izrael). (Needpix)

Według najnowszych informacji przekazanych przez KAN dziewczyna została najprawdopodobniej zgwałcona przez 11 mężczyzn, w tym dwóch 17-latków. Jeden z dorosłych sprawców podszył się pod lekarza i zaproponował pomoc dziewczynie.

16-latka była pijana i czuła się bardzo źle. Mężczyzna wykorzystał ten fakt i zaprowadził ją do jednego z hotelowych pokoi. Obiecywał, że się nią zaopiekuje.

W pokoju czekali inni mężczyźni. Jednego z nich podszywający się pod lekarza wysłał po leki do pobliskiej apteki. W międzyczasie obecni w pokoju dokonali gwałtu na nastolatce.

Następnie kolejni mężczyźni zostali wpuszczeniu do pokoju. Część z nich miała gwałcić 16-latkę, a inni obserwowali i ponoć nagrywali zbrodnię. Nie wiadomo czy prokuratura ma dostęp do tych materiałów.

Sprawcy zostali nagrani przez kamery monitoringu. Chwilę po zdarzeniu funkcjonariusze złapali dwóch dorosłych mężczyzn - 27 i 28-latka. Przyznali się do winy od razu.

W oskarżeniu o gwałt widnieją obecnie cztery nazwiska. Są to wcześniej wspomniani mężczyźni, a także bliźniacy w wieku 17 lat. Wkrótce zapewne pojawią się kolejne oskarżenia z tego samego paragrafu.

Zobacz także: To oni popełniają samobójstwa najczęściej. Dramat rozgrywa się za drzwiami
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić