Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

O włos od tragedii w Łodzi. "Więcej szczęścia niż rozumu"

7
Podziel się:

Na jednej z ulic w Łodzi doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Spiesząca się na tramwaj kobieta wpadła pod samochód przechodząc przez trzypasmową jezdnię w niedozwolonym miejscu.

O włos od tragedii w Łodzi. "Więcej szczęścia niż rozumu"
Kobieta wpadła wprost pod koła samochodu (YouTube, STOP CHAM)

Niezrozumiałą brawurą wykazała się pewna mieszkanka Łodzi. Kobieta w imię pośpiechu postanowiła ryzykować własne życie, aby zdążyć na odjeżdżający tramwaj. Nie zwracając uwagi na samochody piesza wtargnęła na trzypasmową jezdnię w niedozwolonym miejscu.

Do zdarzenia doszło 3 lutego kilka minut po godzinie 10:00. Rajd kobiety uwiecznił mężczyzna kierujący samochodem na środkowym pasie ruchu. Nagle jego oczom ukazała się piesza, która powolnym truchtem wtargnęła na ulicę w niedozwolonym miejscu, chcąc dostać się na wysepkę tramwajową. Niestety po pokonaniu dwóch pasów wbiegła wprost pod koła passata.

Autor nagrania postanowił przesłać je kanałowi "STOP CHAM". Dzięki temu wideo pojawiło się na YouTube. Wielu internautów wyraziło swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji. Komentujący zwrócili przede wszystkim uwagę na nieodpowiedzialną postawę pieszej.

Więcej szczęścia niż rozumu. Dobrze, że lekko dostała, będzie miała nauczkę - napisał komentujący.
Przejście przez ulicę bez patrzenia na ruch uliczny przynosi takie efekty - stwierdził internauta.

Samochód pomimo hamowania potrącił kobietę. Ta odbiła się od bocznej części maski pojazdu i upadła na jezdnię. Nie wiadomo, czy potrącona odniosła poważne obrażenia. Oprócz kontuzji piesza mogła zostać jeszcze ukarana mandatem przez policję.

Zobacz także: Wyznanie Ardanowskiego. "To pokazuje, że ta góra lodowa się kruszy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
miariano
5 miesięcy temu
myślała że jest na pasach a tam nie potrzeba się oglądać a tylko walić prosto przed siebie nawet wprost pod nadjeżdżający samochód bo to kiedrowca ma się bezwzglednie zatrzyamać . A może być pijany naćpany , może chory z gorączką jedzie do lekarza albo po prostu ma zły dzień żona go zdradziła , zwolnili go z pracy itp . Masa samochodu i ładunku jak i mokra jezdnia mogą utrudnić nagłe zatrzymanie i nieszczęście gotowe
Tylko Widzew!
5 miesięcy temu
Tylko Widzew!
Acme
5 miesięcy temu
Szkoda samochodu, nie głupiej baby. Wsadziłbym ją do auta, zadzwonił po pały - i niech płaci za uszkodzenia (chociażby zarysowany lakier) + mandat.
Ada
5 miesięcy temu
Redaktorze a gdzie poprawna polszczyzna, nie na tramwaj tylko do tramwaju wstyd
Goral
5 miesięcy temu
Lodz to Stan umyslu
Aaaaa!
5 miesięcy temu
Kierowca na lewym pasie powinien ją widzieć przy prędkości 50 km/h, zatem popitalal jak złoto-no to on jest winny a przynajmniej współwinny. Samochód służy do transportu a nie do zabijania.
Tomek
5 miesięcy temu
Ruda. Siedlisko ŁKS. Wszystko jasne.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić