GGG| 
aktualizacja 

Obcokrajowiec nie przeżył. Nagranie tragedii na DK8 w Jaszowicach

207

9 listopada na drodze krajowej nr 8 niedaleko Wrocławia doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. W sieci pojawiło się nagranie wideo, na którym zarejestrowano zdarzenie.

Obcokrajowiec nie przeżył. Nagranie tragedii na DK8 w Jaszowicach
Nagranie tragedii, do jakiej doszło na DK8 pod Wrocławiem (YouTube)

9 listopada doszło do strasznego wypadku. Na drodze krajowej nr 8 na wysokości Jaszowic niedaleko Wrocławia cysterna czołowo zderzyła się z samochodem osobowym. Na miejscu interweniowało pogotowie, policja i sześć zastępów straży pożarnej. Niestety 33-letni kierowca skody z Czech w wyniku obrażeń poniósł śmierć.

W sieci pojawiło się nagranie wypadku. Zostało zarejestrowane z kokpitu samochodu jadącego tuż za osobową skodą. Widać na nim, jak 33-letni kierowca zjeżdża nagle na przeciwległy pas ruchu. Niestety jadąca z przeciwka ciężarówka uderzyła z impetem w pojazd Czechów. Siła zderzenia była tak duża, że roztrzaskany samochód wypadł na pobocze.

Na ten moment nie są znane przyczyny wypadku. Nie wiadomo, czy 33-latek chciał rozpocząć manewr wyprzedzania, czy po prostu zasnął za kierownicą. Nie można wykluczyć również, że zasłabł. Na miejscu wypadku oględziny prowadził prokurator. Droga była zablokowana. Paliwo z uszkodzonej ciężarówki było przepompowywane do podstawionej cysterny.

Zobacz także: Strajk Kobiet. Lech Wałęsa: ostrzegałem przed Jarosławem Kaczyńskim
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić