Obrzydliwie odkrycie w szczotce do włosów Tangle Teezer

14

Użytkowniczka Tik Toka o nicku Chloe publikuje na swoim kanale filmy, na których dzieli się skutecznymi metodami sprzątania. Na jednym z materiałów prezentuje czyszczenie szczotki Tangle Teezer. Gdy ją otworzyła, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Obrzydliwie odkrycie w szczotce do włosów Tangle Teezer
Tak wyglądało wnętrze szczotki Tangle Teezer (TikTok, cleanitwithchlo)

Tangle Teezer, którego czyszczenie zaprezentowała Chloe, nie należał do niej. Jak wytłumaczyła, pożyczyła go od swojej koleżanki. Znajoma nigdy nie myła szczotki, mimo że od trzech lat regularnie korzystała z niej pod prysznicem.

Dziś będzie to Tangle Teezer mojej koleżanki. Używała go pod prysznicem od trzech lat i nigdy nie czyściła w środku – wytłumaczyła Chloe w trakcie filmiku.

Tangle Teezer – co jest w środku? Tiktokerka była przerażona

Kiedy Chloe otworzyła Tangle Teezer, musiała się mocno wysilić, aby nie okazać obrzydzenia. Okazało się, że środek wypełniała czarna pleśń.

Polecałabym ją otworzyć i wyczyścić w środku –  naprawdę polecałabym to zrobić – wyjaśnia Chole, prezentując widzom brudną szczotkę.
Zobacz także: Zobacz też: Miejsca w domu, gdzie jest najwięcej bakterii

Ostatecznie Chloe udało się skutecznie wyczyścić wnętrze szczotki. Żeby dokładnie usunąć czarną pleśń i inne nieczystości, tiktokerka użyła szczoteczki sonicznej oraz specjalnego spreju do usuwania pleśni i grzybów. Później opłukała Tangle Teezer pod bieżącą wodą.

Filmik Chloe okazał się prawdziwym viralem. Materiał polubiło ponad 75 tysięcy osób, a dwa i pół tysiąca zostawiło komentarze. Wiele osób było zszokowanych tym, co zobaczyli na filmiku tiktokerki.

W tym momencie wyrzuciłbym go do kosza i zakupił nowy.
Jestem przerażony – pisali widzowie w komentarzach na Tik Toku.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić