Odkrył ciało na Google Maps. Zwłoki porzucone w śniegu?

Użytkownik TikToka podzielił się z internautami odkryciem, które dosłownie wywołało u niego ciarki na plecach. Czy to porzucone w górach ciało, którego kształt widać na śniegu?

Odkrył ciało na Google Maps. Zwłoki porzucone w śniegu?
Google Maps. Tiktoker @hidden.on.google.earth pokazał zadziwiające odkrycie na mapach Google (YouTube, tiktoker, @hidden.on.google.earth)

Internauta, użytkownik TikToka o nicku @hidden.on.google.earth, poinformował fanów o swoim tajemniczym odkryciu, które go zmroziło. Pokazał ciało, rzekomo pozostawione na śniegu w górach.

Niestety, internauta nie podał szczegółów sprawy, jednak komentujący zwrócili uwagę, że odkrycie mogło zostać dokonane na terenie Federacji Rosyjskiej. Inni podają nawet szczegóły: rzekomo miałoby to być w południowej Syberii w Chakasji. Niestety, pomimo prób nie udało się odnaleźć nam tego miejsca we wskazanych rejonach.

Nagranie to fałszywka? Rzekome zwłoki na Google Maps nie istnieją?

Widoczne na zdjęciu odkrycie wywołuje ciarki na plecach. Wywołało spore poruszenie w sieci. Wiele osób zastanawiało się, jak internauta odkrył powyższe znalezisko i czy jest ono w ogóle prawdziwe.

Póki co żaden z ekspertów nie odpowiedział na pytania internautów. Sprawa pozostaje więc pod znakiem zapytania.

Moim zdaniem to fejk, jednak jeśli odkrycia dokonano na terenie Syberii, czyli w Rosji, to tam wszystko jest możliwe - śmieje się jeden z internautów.
Widoczne kształty to może być wszystko - niekoniecznie zwłoki. Akurat tak to wygląda, ale to nie musi być to - dodaje ktoś inny.
Nie w Rosji, to stare odkrycie. To na Antarktydzie - twierdzi użytkownik sieci.

A Wy? Co o tym myślicie?

Warto dodać, że podobne odkrycie viralowo rozeszło się swego czasu po sieci i... nie pochodziło z Rosji, ale z Antarktydy, jak zauważa jeden z internautów. Niektórzy uważają, że to dokładnie to samo odkrycie, a "nowe", zaprezentowane na zdjęciach powyżej... nie jest wcale nowe.

Zobacz także: Zwłoki pozostawione w śniegu, odkryte na Antarktydzie
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić