Odkryli tożsamość tajemniczej kobiety. To dobra znajoma wielu gwiazd

119

Daniela została znaleziona 12 września na plaży w Chorwacji. Miała poharataną twarz, nie posiadała przy sobie dokumentów i nie pamiętała kim jest. Okazało się, że to znana na świecie jubilerka.

Odkryli tożsamość tajemniczej kobiety. To dobra znajoma wielu gwiazd
Daniela Adamcova (Policja)

Chorwackie służby ratownicze poinformowały, że nieznana kobieta spędziła noc nad brzegiem morza w pobliżu małej wioski Soline. Została odnaleziona 12 września przez patrolujących teren funkcjonariuszy. Jak podaje "Independent", kobieta miała poharataną twarz, siniaki i była wyczerpana fizycznie. Jej rzeczy osobiste znaleziono kilkaset metrów dalej, jednak w plecaku nie było nic, co pomogłoby zidentyfikować jej tożsamość.

Policja poprosiła o pomoc okolicznych mieszkańców. Niestety nikt nie znał turystki. Dopiero po upublicznieniu jej wizerunku w sieci okazało się, że to 56-letnia Słowaczka Daniela Adamcova. Szczegółów jej życiorysu można dowiedzieć się z wywiadu z 2008 roku dla gazety "My Trencin". Na jaw wyszło, że Daniela to znana na świecie projektantka biżuterii. W wieku 19 lat opuściła rodzinną Słowację, by uczyć się w szkole mody w USA. Karierę rozwinęła w zawrotnym tempie.

Jej biżuterię nosiły takie osoby jak Barbra Streisand czy Brigitte Bardot, a jej projekty pojawiły się również w programie telewizyjnym "Friends". Jej mężem był producent telewizyjny, jednak para rozwiodła się w 2000 roku. Po tym wydarzeniu Daniela wróciła na Słowację, skąd szybko przeprowadziła się do Irlandii.

Co robiła w Chorwacji i dlaczego straciła pamięć? Miejscowa policja stara się ustalić szczegóły zdarzeń. Kobieta znajduje się w szpitalu, jej stan jest stabilny, jednak według informacji podanych przez lokalne media wciąż ma problemy z pamięcią. Nie jest w stanie powiedzieć, co zadziało się nad brzegiem morza tego feralnego wieczoru.

Zobacz także: Kpiny z Andrzeja Dudy. Polityk PO był bezlitosny
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić