Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Opiekun wykorzystywał małe dziewczynki. Ofiary w wieku 6 do 11 lat

23

Seria przestępstw miała miejsce w Australii. Skazany dokonywał napaści na przestrzeni trzech lat, kiedy pracował jako opiekun do dzieci. Jego ofiarami padły trzy dziewczynki w wieku od 6 do 11 lat.

Wykorzystał niewinność i niedoświadczenie ofiar, ponadto upokarzał je w obecności innych dzieci
Wykorzystał niewinność i niedoświadczenie ofiar, ponadto upokarzał je w obecności innych dzieci (Getty Images)

Do molestowania seksualnego dochodziło w latach 2002-2005. Większość z napaści wydarzyła się w domu pedofila. Kiedy David Arthur Rice zaczął dokonywać przestępstw, miał 57 lat.

Ofiarami pedofila miały paść trzy dziewczynki.W trakcie dokonywania gwałtów na dzieciach David Arthur Rice włączał filmy pornograficzne. Dopuszczał się molestowania na kilku ofiarach jednocześnie.

Jaki wyrok usłyszał opiekun do dzieci z Australii?

Według ustaleń "The Guardian" David Arthur Rice otrzymał wyrok 11 lat pozbawienia wolności. Wydał go sędzia David MacLean, który uwzględnił stopień zdemoralizowania sprawcy przestępstw oraz opisał jego czyny jako "bezczelne i wypaczone".

Zobacz także: Zobacz też: Czarzasty: pedofil to zwykły bandyta

Sędzia położył nacisk na młody wiek ofiar. Zarzucił skazanemu, że wykorzystał niewinność i niedoświadczenie ofiar, ponadto upokarzał je w obecności innych dzieci. Tego samego zdania był prokurator, który wyraził "oszołomienie" z powodu skali nadużyć.

David Arthur Rice jest oskarżony również o inne przestępstwa. Mężczyzna miał znęcać się nad pięcioma dziewczętami, które złożyły już zeznania. Jak podaje "The Guardian" ofiary australijskiego pedofila borykają się z głęboką traumą. Mają trudności z nawiązywaniem relacji z innymi ludźmi oraz dokonują samookaleczeń.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić