Opos był milimetry od śmierci. Wstrząsające nagranie w sieci

4

Ten opos miał niewyobrażalne szczęście. Od śmierci dzieliły go zaledwie milimetry. Sieć obiegło zadziwiające nagranie, na którym widać, że drwal przeciął pień drzewa w miejscu, gdzie znajdowała się dziupla zwierzęcia. Wideo ma już ponad 35 milionów wyświetleń.

Opos był milimetry od śmierci. Wstrząsające nagranie w sieci
Opos został prawie przecięty przez drwala (TikTok)

Jak wielkie było zdziwienie dwóch drwali z Nowej Południowej Walii, gdy odkryli, że w ściętym przez nim drzewie mieszkał mały opos. Kiedy otworzyli pień, zorientowali się, że piła niemal musnęła grzbiet zwierzęcia.

Opos ledwo uszedł z życiem

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać, że oposa od śmierci dzieliły dosłownie milimetry. - Jakie to szczęście, że piła ledwie go dotknęła - słychać głos mężczyzny na wideo.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Opos był wyraźnie przerażony i roztrzęsiony. Nie wykazywał chęci do opuszczenia swojego domu. Na drugim nagraniu mężczyźni szturchają go lekko kijkiem w grzbiet, po czym zwierzę ucieka w głąb lasu.

- To mi się nigdy nie przytrafiło - mówi jeden z drwali. Mężczyzna ujawnił później w kolejnym materiale, że opos dostał się do pnia przez wypaloną gałąź z boku drzewa.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Film został obejrzany już ponad 35 milionów razy i zyskał ponad 2 miliony reakcji. Internauci na początku nie byli pewni, co widzą. Gdy zdali sobie sprawę, że to żywe zwierzę, zaczęli mu współczuć. Pod postem posypała się fala komentarzy.

To takie smutne, zniszczyliście jego dom - brzmi jeden z komentarzy.
Wtargnąłeś do jego domu i prosisz go, żeby wyszedł?! - napisał internauta.
Biedny, jaki przestraszony - skomentowała inna osoba.
Zobacz także: Działka będzie wyglądała pięknie. Zajmie się szkodnikami w twoim ogrodzie
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić