Mama przystawiła dziecko do szyby w zoo. Zdumiewająca reakcja gorylicy

64

To wideo udowadnia, że miłość matek do dzieci wykracza poza gatunki. Emmily Austin przyszła do zoo, a kiedy była w pomieszczeniu z gorylami, stanęła przy szybie i pochwaliła się swoim dzieckiem gorylej mamie. Reakcja zwierzęcia zdumiewa.

Mama przystawiła dziecko do szyby w zoo. Zdumiewająca reakcja gorylicy
Goryla mama i Emmily Austin, która także została mamą, chwalą się swoimi dziećmi przez szybę

Emmily Austin poszła do zoo Franklin Park w Bostnie, gdzie chciała się odrobinę zrelaksować. Nie spodziewała się, że kiedy podejdzie do pomieszczenia z gorylami, spotka tam gorylicę, która także niedawno urodziła. Wkrótce matki zaczęły wymieniać ze sobą spojrzenia, jakby rozumiały się bez słów. Świeżo upieczona mama o późniejszej niezwykłej scenie, która się przydarzyła, opowiadała bez ustanku.

Emmily Austin pokazała gorylicy Canyona, swojego 5-miesięcznego synka. Gorylica była wyraźnie zauroczona niemowlęciem, chciała je przytulić i się z nim pobawić. Po chwili do gorylicy podbiegło jej własne młode.

"Nie wyobrażałam sobie, że będziemy świadkami takiego doświadczenia"

W tym momencie obie matki zaczęły przytulać swoje dzieci, a ten widok wprost wzruszył internautów. Obie matki, choć należące do innych gatunku, zdają się rozumieć na płaszczyźnie instynktu, przez matczyną miłość.

Byłam po prostu zachwycona! - powiedziała Emmily Austin News Center Maine (New York Post).
Jej twarz była po prostu tak zakochana! Pokazywała to na swoje dziecko, to na moje dziecko. Kiedy tego dnia weszłam do zoo, nie wyobrażałam sobie, że będę świadkiem takiego doświadcza - dodała poruszona.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić