o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Zgotowali mu piekło na ziemi. Pies postrzelony 50 razy w głowę

48
Podziel się

Do schroniska Azorek w Obornikach trafił pies, którego postrzelono kilkadziesiąt razy. Większość śrutowych pocisków miał w głowie, w okolicach oczodołów. Pies ledwo uszedł z życiem. Sprawę zgłoszono na policji.

Zgotowali mu piekło na ziemi. Pies postrzelony 50 razy w głowę
Roczny pies został w bestialski sposób skatowany. (Facebook, Schronisko Azorek Oborniki)
bECyuYOJ

Psa zaleziono pod koniec czerwca przy obwodnicy Czarnkowa (woj. wielkopolskie). Trafił do schroniska dla zwierząt Azorek w Obornikach. Na początku lipca zajął się nim weterynarz.

Pies postrzelony kilkadziesiąt razy

Pies był w opłakanym stanie. Badania wykazały, że w jego ciele znajduje się kilkadziesiąt pocisków - większość z nich w głowie i oczodołach. Weterynarz Marcin Czerwiński powiedział, że "w swojej karierze nie widział jeszcze tak dramatycznych skutków bestialstwa".

bECyuYOL
Niech ten kto skrzywdził tego psa w tak okrutny sposób odpowie za to przed sądem - zaapelował na Facebooku.

Pies został postrzelony około 50 razy. Jak zapowiedział weterynarz, sprawa zostanie zgłoszona na policję i do Inspekcji Weterynaryjnej. Sprawcy może grozić nawet 5 lat więzienia.

bECyuYOR
Sprawca nie powinien czuć się bezkarny, zwłaszcza że już po raz kolejny doszło do postrzelenia zwierzęcia w tym rejonie, a następnym razem może zostać postrzelony człowiek - dodał weterynarz.
Zobacz także: Pociąg bez toalety z Zakopanego do Trójmiasta. "Jest to wpadka ze strony przewoźnika"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECyuYPm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(48)
bea
miesiąc temu
Opiekowałam się małym, uroczym kundelkiem, który zimą koczował na wsi pod jakimś opuszczonym budynkiem. U weterynarza stwierdzono, że miał w ciałku około 10 śrutów, już nie pamiętam dokładnie. Homo sapiensy (na szczęście są też ludzie z empatią) nie przestają mnie zadziwiać..i obrzydzać.
E2412
miesiąc temu
Za takie bestialstwo tylko grozi pięć lat, potem się okaże, że karę zmniejszono lub umorzono, ponieważ nie jest to jedyna taka sytuacja, żeby nikt więcej nie odważył się zadać tyle bólu kara musi być o wiele wyższa,przecież to nie ludzie to zwykli oprawcy.Proponuję więc 10 lat bezwzględnego więzienia a do tego strzelanie do bandyty w tyłek aby wiedział co to ból.
diana
miesiąc temu
ten "snajper" sam powinien dostać patron grubego śrutu w cztery litery i żeby mu później wyjmowano go, ziarnko po ziarnku, na żywo. Inna rzecz, że to mogła być jakaś inicjatywa oddolna myśliwego, który, widząc psa, zdecydował się go odstrzelić "prewencyjnie".
bECyuYPn
Krystyna🌚
2 miesiące temu
Becze też mam psa . właściciel płacić do końca życia na schroniska
XXX
2 miesiące temu
Zgotował mu piekło na ziemi ten kto go tam wypuścił
AGA
2 miesiące temu
A gdzie właściciel tego psa? Kto go tam wypuścił i świadomie skazał na cierpienie? Przecież mógł go samochód rozjechać, albo coś gorszego się stać. Najbardziej winny jest ten, który tego psa porzucił. A gdyby ten pies kogoś pogryzł, to kto by za to odpowiedział?
Obserwator
2 miesiące temu
Najgorsze w tym wszystkim jest to że ci zwyrodnialce zaczynają od męczenia zwierząt a kończą za okrutne morderstwo na człowieku poczytajcie o tym jak stwierdzono powiązanie męczenia zwierząt a byciem w przyszłości psychopatycznym ,mordercą tak zaczynają wszyscy psychopaci I ci młodzi ludzie kiedyś dorosną i zrobią coś okropnego i to w niedalekim czasie
Wymiotypisows...
2 miesiące temu
Dla pisu jesteśmy tylko numerkami któremu mały rządny krwi zapatrzony w siebie ignorant cudzego cierpienia chce wprowadzić dyktaturę
Floyd
2 miesiące temu
W PiS dziec z dobrą zmiana.
maxi
2 miesiące temu
widziałam jak po komuniach , mali "komuniści" biegają po osiedlu z wiatrówkami. Chętnie wpakowałabym serię na wiwat durnowatym darczyńcom...
ksuindz
2 miesiące temu
Dobra zmiana szaleje. Alleluja Kaczarenko i twoje nauki!
Mściciel
2 miesiące temu
Pobrać organy, dać potrzebującym a resztę ścierwa zutylizować. Oczywiście sprawę dobrze nagłośnić, aby inne bestie się dwa razy zastanowiły, zanim zrobią coś podobnego.
konsultant
2 miesiące temu
Zaszczepić
bECyuYPf
Mnb
2 miesiące temu
Kara do 5 lat? A może od 5...i skończyło by się 5akie znecanie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić