Opuściła mieszkanie. Pokazała, co właściciel robił pod jej nieobecność

54

Pewna Kanadyjka zamieściła na TikToku niepokojące nagranie z ukrytej kamery. Urządzenie nagrało właściciela wynajmowanego przez nią mieszkania. Mężczyzna wielokrotnie wszedł do środka bez jej wiedzy.

Opuściła mieszkanie. Pokazała, co właściciel robił pod jej nieobecność
Właściciel został nagrany kamerą (TikTok)

Wynajem mieszkania wiąże się niekiedy z różnymi przygodami. Te mogą pojawić się zarówno ze strony właścicieli, jak i lokatorów. Na własnej skórze przekonała się o tym Tyisha Macleod. Nauczycielka z Kanady dokonała wstrząsającego odkrycia podczas przeglądania nagrań z kamer bezpieczeństwa umieszczonych wewnątrz zamieszkanego przez nią lokum.

24-latka przyłapała właściciela wynajmowanego mieszkania na gorącym uczynku. Mężczyzna nie miał pojęcia, że ​​Macleod zainstalował kamery bezpieczeństwa w niektórych pomieszczeniach. Nieświadomy wynajmujący wszedł do pustego lokum i udał się do sypialni kobiety. Na nagraniu widać, jak pochyla się i ukrywa twarz w poszewce na poduszkę, prawdopodobnie wdychając zapach kobiety. Po jej odłożeniu sprawdza jeszcze kołdrę i wychodzi.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Niedługo później autorka pokazała kolejne nagranie z monitoringu. Widać na nim, jak właściciel rozmawia z koleżanką Macleod. Mężczyzna miał jej tłumaczyć, że był tam, aby nakarmić kota 24-latki. Kanadyjka podkreśliła jednak, że nie dała mu pozwolenia nawet na wejście do jej mieszkania, nie mówiąc już o sypialni. Po skonfrontowaniu właściciel tłumaczył, że w sypialni szukał jej kota.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Właściciel może ponieść surowe konsekwencje swojego zachowania. Macleod w drugim nagraniu wyjaśniła, że ​​skontaktowała się już z policją i będzie wnosić wobec niego oskarżenia. 24-latka zapowiedziała również, że niezależnie od finału sprawy ma zamiar się przeprowadzić.

Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić