o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

PiS chce go uciszyć? Organizator orgii w Brukseli wydał oświadczenie

572
Podziel się

Organizatorowi nielegalnego brukselskiego seksparty Dawidowi Manzheley'owi grożono śmiercią. Mężczyzna poinformował o tym w wydanym przez siebie oświadczeniu. Jedną z osób zamieszanych w tę sprawę ma być ktoś blisko związany z polskim wymiarem sprawiedliwości.

PiS chce go uciszyć? Organizator orgii w Brukseli wydał oświadczenie
(YouTube)
bECBWKGJ

Dawid Manzheley stwierdził w piątek, że mierzy się z naciskami ze strony polityków Prawa i Sprawiedliwości oraz węgierskiego Fideszu, którzy mieli bywać na organizowanych przez niego imprezach. W obawie o swoje życie Manzheley postanowił nie zabierać więcej głosu w sprawie orgii. Podkreślił, że chce w ten sposób uszanować prywatność polityków, którzy mają rodziny i nie chcą ujawniać przed nimi swojej prawdziwej orientacji seksualnej.

Otrzymałem groźby także od osoby (obecnej na moich poprzednich imprezach), która jest bezpośrednio powiązana z polskim ministrem sprawiedliwości, w związku z tym zaprzestaję udzielania dalszych wywiadów – napisał Manzheley w oświadczeniu przesłanym redakcji węgierskiego portalu Blikk.
bECBWKGL

Organizator gejowskich orgii odniósł się także do kwestii stawianych mu przez polską policję zarzutów. Mężczyzna, który także nazywa się Dawid Manzheley, jest poszukiwany przez krajowych funkcjonariuszy za oszustwo. Policjanci nie potwierdzili jednak jak dotąd, że jest to ta sama osoba.

Manzheley stwierdził, że tego typu dowody są "sfabrykowane" i mają na celu uciszenie go.

Nie mam powiązań ani wiedzy na temat żadnej tego typu sprawy. Nie jestem także w żaden sposób osobiście związany z Polską ani Węgrami w jakikolwiek sposób – ocenił.
bECBWKGR

Gejowskie seksparty w Brukseli. Mieli w nich uczestniczyć Polacy

Funkcjonariusze belgijskiej policji przerwali w piątek nielegalne spotkanie towarzyskie, połączone z uprawianiem seksu, które mimo obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa zostało zorganizowane w centrum Brukseli. Wśród zatrzymanych znalazł się eurodeputowany węgierskiego Fideszu József Szajer. Według medialnych doniesień w tego typu wydarzeniach mieli uczestniczyć także od czasu do czasu polscy politycy. W żaden sposób nie zostało to jednak potwierdzone.

bECBWKGS

Obejrzyj także: József Szajer i seksafera w Brukseli. Beata Kempa oburzona

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECBWKHm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(572)
Prowokacja
10 miesięcy temu
Ładnie to sobie ktoś wymyślił podkupić człowieka związanego z LGBT ,który będzie wydawał bzdurne oświadczenia i kłamał w żywe oczy ,że ktoś u niego się bawił na jego orgiach ,a prawda jest taka ,że jeśli ktoś by chciał go zabić to by mu nie wysyłał pogróżek tylko by wykonali zadanie płatni zabójcy.
Gosia1965
10 miesięcy temu
I po co te prowokacje każdy człowiek jest tylko człowiekiem ,życie seksualne to intymna i inwidualna sprawa każdego człowieka .
Pawel
10 miesięcy temu
a co to ma wspolnego z polityka???czy to nie jest prywatna sprawa tych ludzi?...w cywilizowanym Swiecie
bECBWKHn
Jan
10 miesięcy temu
Może zbiera Kanty i Haki w liczbie pojedyńczej
Bona
10 miesięcy temu
To prowokacja nic innego jak to bylo z francuskim politykiem DSK.
obserwator
10 miesięcy temu
A CO MÓWI NA TEN TEMAT POLICJA BRUKSELSKA?? bo jak widzę to facet fantazjuje i robi się mega organizatorem który faktycznie nie jest a jedynie chce zaistnieć jak LEMPART .Tym bardziej że występuje pod fałszywym nazwiskiem i imieniem>>Jak określił to jego dziadek.
Realista
10 miesięcy temu
Dla mnie ten organizator kręci aż się za nim kurzy. Gość, który od dziecka kłamie i z tego żyje, chyba nie może być warty uwagi nawet gdy nadaje na PIS. Równie dobrze ktoś mu mógł kazać tak gadać.
GulDukat
10 miesięcy temu
Kolo powinien się zabezpieczyć opisać wszystko przekazać za granicę do depozytu w razie jakby mu się wypadek przydarzył zostanie to ujawnione
CIEKAWY.
10 miesięcy temu
Co gościu ma wspólnego z wetem, jemu to zwisa i powiewa, ma biznes nie od "FERALNEGO PIĄTKU,"
Marti
10 miesięcy temu
Byłoby nawet ciekawie, bo pisu nie lubię, ale ten gościu kłamie że nie jest z Wadowic, opowiada że ma doktorat i studiował w Izraelu, a rodzina mówi że nawet matury nie zdał, jest ścigany za oszustwa sprzed lat przez policję...gościu to mitoman jakich mało ;)
odin
10 miesięcy temu
Jak go sprowadza do Polski to napewno z rozpaczy popelni samobojstwo w areszcie.
ZiN
10 miesięcy temu
Taaa... i bidoczek się wystraszył... Kolejna próba oczernienia Polski. Oświadczenie na potrzeby polityczne - takie moje zdanie.
Ciepły
10 miesięcy temu
Podobno był również Marta Lempart!!!!
bECBWKHf
wred
10 miesięcy temu
Wysłannicy najwyższego guru ???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić