aktualizacja 

Oszaleli na punkcie francuskiej policjantki. Zdjęcie hitem sieci

135

Francuska policja zatrzymała w czwartek dentystę-multimilionera, oskarżonego o celowe okaleczanie swoich pacjentów. Media społecznościowe obiegły zdjęcia z akcji funkcjonariuszy. Uwagę użytkowników zwrócił jednak nie sam oskarżony, a pewna francuska policjantka. Internauci w kilka chwil dosłownie oszaleli na jej punkcie. – Czy ktoś z was również poczuł pilną potrzebę złamania prawa? – napisał jeden z użytkowników.

Oszaleli na punkcie francuskiej policjantki. Zdjęcie hitem sieci
Media społecznościowe obiegły zdjęcia francuskiej policjantki (Getty Images, Twitter, African Hub)

Policjanci z Franci aresztowali Lionela Guedja. Multimilioner będący z zawodu dentystą miał celowo okaleczać swoich pacjentów. W czwartek 8 września funkcjonariusze przeprowadzili nalot na mieszkanie 42-latka.

Zdjęcia z akcji we Francji. Tematem numer jeden została policjantka

Zgodnie z aktem oskarżenia, mężczyzna obiecywał klientom "uśmiech celebrytów". W praktyce jednak celowo ich okaleczał, co wymagało później kosztownego leczenia. Miał dorobić się na tym procederze luksusowego ferrari, jachtu oraz gigantycznego domu.

Media społecznościowe obiegły zdjęcia z zatrzymania dentysty. Widać na nich mundurowych eskortujących oskarżonego do radiowozu. Uwagę internautów zwróciła od razu jedna z policjantek.

Użytkownicy początkowo nie mogli uwierzyć, że zdjęcie nie jest przerobione. Analiza wykazała jednak, że fotografia jest prawdziwa. Widać na niej policjantkę, odwróconą tyłem do aparatu. Zdjęcie ukazuje wdzięki funkcjonariuszki. – W tej sprawie w ogóle nie chodzi o dentystę… – ocenił jeden z użytkowników.

Czy ktoś z was również poczuł pilną potrzebę złamania prawa? – napisał kolejny.
Podajcie mi nazwę dzielnicy, muszę zostać tam aresztowany – dodał następny.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dentyści celowo okaleczali pacjentów. Czeka ich długa odsiadka

W sieci pojawiły się także krytyczne komentarze pod adresem internautów, zachwycających się wyglądem policjantki. Podkreślono, że przez to nikt nie pochyla się nad samą sprawą.

W ogóle nie mówi się o tragedii ofiar tego dentysty – oceniła jedna z osób.

Francuskie służby poinformowały, że Lionel Guedj i jego ojciec Carnot Guedj zostali wykreśleni z rejestru krajowych dentystów. Obaj zostali uznani winnymi "przemocy prowadzącej do okaleczenia" co najmniej 327 pacjentów. Lionel Guedj został skazany na 8 lat więzienia, a jego 70-letni ojciec na pięć lat pozbawienia wolności.

Obejrzyj także: Policjantka z Polski o pracy w Chorwacji. "Zdarzają się pobicia"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić