Oto co zrobił na drodze kierowca mercedesa. Nagranie z Gdańska

31

Na jednej z ulic w Gdańsku kierujący autem marki mercedes zachował się nieodpowiedzialnie, a momentami wręcz agresywnie zajeżdżając drogę i spychając inne auto na buspas. Gdy kierowca peugeota próbował się z nim skonfrontować, kierowca mercedesa dynamicznie zmienił pas i uciekł.

Oto co zrobił na drodze kierowca mercedesa. Nagranie z Gdańska
Agresywny kierowca w Gdańsku. (YouTube)

Nagranie opublikowano na kanale "Stop cham" na YouTube. Z opisu filmiku wynika, że do zdarzenia doszło w Gdańsku w miniony poniedziałek 17 czerwca.

Kierujący mercedesem nie wiadomo z jakiego powodu zajeżdża i spycha kierowcę peugeota na bus pas. Ten po tym zajściu, próbuje nawiązać kontakt z drugim kierowca, aż w końcu zajeżdża mu drogę - czytamy w opisie nagrania.

Kierujący mercedesem nie chce jednak wytłumaczyć się ze swojego zachowania i zjeżdża w ostatniej chwili z pasa do skrętu w prawo i ucieka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Orkan Eunice. Drzewo spadło na rozpędzony autobus. Mamy nagranie

"Czy kierujący Mercedesem był świadomy tego, że zajechał drogę?" - zastanawia się autor nagrania. Pod nagraniem pojawiły się już dziesiątki komentarzy. Wiele z nich nie nadaje się jednak do cytowania, bo są po prostu wulgarne. Z pewnością zachowanie kierowcy mercedesa nie spodobało się wielu użytkownikom. Jak je oceniacie?

"Niektórzy to nawet na rower nie powinni wsiadać", "Krul drug"; "Szybcy i Wściekli 11" - komentują ironicznie internauci
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić