Otworzyła kanapkę z KFC i zaczęła krzyczeć. Nagranie ma 15 mln wyświetleń

4

Tego jeszcze nie było. Słyszeliśmy już o pierścionkach zaręczynowych ukrytych w tortach czy ciasteczkach z wróżbą, ale ten mężczyzna swoim pomysłem wspiął się na wyżyny kreatywności. Jego ukochana z pewnością nie spodziewała się oświadczyn podczas… jedzenia kurczaka z KFC. Jej reakcja jest powalająca.

Otworzyła kanapkę z KFC i zaczęła krzyczeć. Nagranie ma 15 mln wyświetleń
TikToker oświadczył się w oryginalny sposób (TikTok, @noname123)

Ten TikToker postanowił poprosić swoją ukochaną o rękę w bardzo nietypowy sposób. Nagranie z wyjątkowych zaręczyn stało się hitem internetu. Niczego niespodziewająca się dziewczyna znalazła pierścionek w kanapce z KFC.

Schował pierścionek w bułce z KFC

Filmik na TikTok, który obejrzano prawie 15 milionów razy, ukazuje dziewczynę na romantycznym pikniku z torbą smażonego kurczaka u boku. Internauta wyjaśnia w podpisie pod filmem, że namówił ją do otwarcia bułki, nie podając przyczyny.

Gdy kobieta otworzyła kanapkę i zobaczyła jej zawartość, zaczęła krzyczeć. Wyraźnie była w szoku i zaczęła dopytywać partnera, czy to nie żart.

Użytkownik TikTok wyjaśnił pod filmem, że wbrew pozorom był to okrzyk radości. "Powiedziała tak!" – pochwalił się. W kolejnym klipie pokazał, jak świeżo upieczona narzeczona podziwia błyskotkę podczas jedzenia kurczaka.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo z niezwykłych oświadczyn otrzymało już ponad 2,9 miliona polubień, a tysiące ludzi skomentowało ten wyjątkowy moment.

To najbardziej autentyczna reakcja na oświadczyny, jaką widziałem - napisał jeden z użytkowników.
KFC powinno wykorzystać to do swojej reklamy - skomentował ktoś inny.
Jeśli mój przyszły mąż nie oświadczy mi się bułką lub innym pysznym węglowodanem, nie zgodzę się - zażartowała internautka.
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić