aktualizacja 

Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Mężczyzna posłuchał matki

12

Panna młoda w Tunezji porzucona przed ślubem po tym, jak matka pana młodego powiedziała, że ​​jest... "brzydka i niska". Syn zdecydował się posłuchać rady swojej matki.

Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Mężczyzna posłuchał matki
Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Mężczyzna posłuchał się matki (Twitter)

Ta historia nadaje się na film. Panna młoda z Tunezji została porzucona przy ołtarzu po tym, jak matka pana młodego po raz pierwszy na nią spojrzała i powiedziała, że ​​jest zbyt "niska i brzydka".

Czemu nie zrobiła tego wcześniej? Przez cztery lata, odkąd Lamia poznała swojego chłopaka, mama pana młodego widziała tylko zdjęcia przyszłej synowej i "nie miała okazji" wcześniej jej zobaczyć. Szybko przekonała się, że fotografie nijak mają się do rzeczywistości.

Matka była bardzo rozczarowana swoją przyszłą synową, dlatego podeszła do swojej pociechy i stanowczo powiedziała, że ślub nie może się odbyć. "Matka nie mogła pozwolić mu zawiązać węzeł z tunezyjską damą, zwaną Lamią Al-Labawi" - podkreśla "Daily Star".

Mężczyzna niestety nie miał odwagi sprzeciwić się matce i uciekł gdzie pieprz rośnie, zostawiając Lamię samą w białej sukni pośrodku sali. Po całym zdarzeniu Lamia opublikowała w mediach społecznościowych post, aby poinformować ludzi o tym, co wydarzyło się w jej wielkim dniu.

To miał być najpiękniejszy dzień mojego życia i wydałam na ten ślub wszystkie swoje pieniądze, a spotkało mnie coś takiego - poskarżyła się w mediach społecznościowych.

Internauci wspierają kobietę

Lamia al-Labawi spotkała się z szeroką sympatią Tunezyjczyków, którzy w mediach społecznościowych dodają jej otuchy. Kobieta nie miała łatwego życia, bowiem była sierotą.

Jej niedoszłego małżonka czeka prawdopodobnie zupełnie inny los. Niewiele kobiet będzie chciało związać się z rodziną, w której matka przez cztery lata nie znajduje czasu, żeby poznać ukochaną syna, a on sam ucieka sprzed ołtarza na rozkaz matki.

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić