aktualizacja 

Panika w Nowym Jorku. Ludzie ruszyli do ucieczki

165

Wybuch studzienki wywołał ogromną panikę wśród przechodniów na Times Square w Nowym Jorku. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania wideo, na których widać tłumy uciekające przed groźnie brzmiącą eksplozją.

Panika w Nowym Jorku. Ludzie ruszyli do ucieczki
Chwile grozy w Nowym Jorku (Twitter)

Głośny wybuch miał miejsce 10 kwietnia około godz. 19:00. Nagle na Times Square w Nowym Jorku rozległ się niepokojący dźwięk, który zaniepokoił tysiące osób przebywających w okolicy. Wielu przechodniów w obawie o własne życie postanowiło uciec stamtąd jak najdalej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Świadkowie wybuchu byli wyraźnie poruszeni dźwiękiem wybuchu. Świadczą o tym m.in. nagrania wideo opublikowane przez nich w mediach społecznościowych. Oprócz widoku uciekających z przerażeniem na twarzy tłumów można również usłyszeć reakcję niektórych osób. Uciekający pełni niepewności pytali się wzajemnie o przyczynę niepokojącego odgłosu. Nikt nie potrafił jednak udzielić odpowiedzi na te pytania.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nagrania wideo z Nowego Jorku wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród internautów. Jeden z filmików w kilka godzin obejrzano ponad milion razy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na miejscu zdarzenia interweniowały straż pożarna i policja. Służby niedługo po przybyciu potwierdziły, że doszło do wybuchu studzienki. Eksplozja była spowodowana awarią kabli. Mundurowi otoczyli teren kordonem, aby nikt nie mógł się do niego zbliżyć. Jedna z nowojorskich firm energetycznych poinformowała również, że dym wydobywał się jeszcze z innej studzienki. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić