Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Paragon z Władysławowa zadziwia. Czytelnik pokazał cenę obiadu dla 7 osób

322

Z powodu pandemii koronawirusa, wielu Polaków woli spędzać tegoroczne wakacje nad Bałtykiem. Niektórzy turyści narzekają na wyjątkowo wysokie ceny w nadmorskich kurortach. Nasi czytelnicy udowadniają jednak, że nad polskim morzem można dobrze zjeść i nie przepłacać.

Paragon z Władysławowa zadziwia. Czytelnik pokazał cenę obiadu dla 7 osób
Ceny nad Bałtykiem. Czytelnicy pokazują paragony (dziejesie)

Czytelnicy wysyłają na naszą redakcyjną skrzynkę zdjęcia paragonów z restauracji nad Bałtykiem. Wielu skarży się na wyjątkowo wysokie ceny, które sięgają nawet 250 zł za obiad dla dwóch osób w smażalni ryb.

Nad polskim morzem są jednak miejsca, w których można zjeść, nie przepłacając. Udowadnia to nasz czytelnik, który wysłał nam paragon z restauracji we Władysławowie.

Witam, w nawiązaniu do waszych artykułów odnośnie cen nad polskim morzem przesyłam zdjęcia paragonu i porcji (obiad dla 7 osób). Lokal nazywa się "Kotwica". Obsługa szybka, sprawna i przyjemna - napisał za pośrednictwem platformy Dziejesie pan Adrian.

Drożyzna nad Bałtykiem. Co na to właściciele lokali?

Temat drożyzny nad Bałtykiem powraca co roku. Restauratorzy tłumaczą, że wysokie ceny są spowodowane faktem, że w Bałtyku jest coraz mniej ryb i obowiązują restrykcyjne limity połowowe. Z tego powodu dystrybutorzy i rybacy podnoszą ceny.

Zobacz także: Problem branży turystycznej - obawy przed drugą falą pandemii. "Obłożenie w wakacje nie wystarczy"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić