Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Łukasz Maziewski
|

Poseł jest wstrząśnięty. Okrutne słowa "patrioty z Pabianic"

806
Podziel się

Poseł Koalicji Obywatelskiej, Dariusz Joński, dostaje groźby. Po raz pierwszy jednak były one tak okrutne, że zdecydował się zgłosić sprawę na policję. Grożono mu bowiem śmiercią. Poseł upublicznił maila, jakiego otrzymał od grożącego mu człowieka.

Poseł jest wstrząśnięty. Okrutne słowa "patrioty z Pabianic"
Poseł Dariusz Joński dostaje groźby śmierci (Mateusz Marek)
"Wpakuję ci nóż desantowy w brzuch jak Stefan W. temu s*********** Adamowiczowi" - maila o takiej treści dostał poseł Dariusz Joński. Polityk nie tylko upublicznił jego treść, ale też zapowiedział zgłoszenie gróźb na policję.

Co więcej, nie jest on jedynym adresatem gróźb. W skierowanym do posła mailu dostało się także Wandzie Traczyk-Stawskiej. Nieznany agresor nie tylko wyzwał ją wulgarnie, ale uczestniczce Powstania groził także śmiercią.

Zobacz także: „Będziesz pan wisiał”. Kara dla Brauna za kontrowersyjne słowa

Joński: Nie pierwszy raz

W rozmowie z o2.pl Joński mówi, że to nie pierwszy tego rodzaju przypadek. Polityk dostawał już groźby i zgłaszał je policji. Ale tak, jak mówi poseł, nie pisał jeszcze nikt.

Dostałem maila w nocy, więc jeszcze dziś zgłoszę to na policję. Poprzednio grożono mi w SMS-ie. Zgłosiłem sprawę na policję w Łodzi - opisuje polityk.

Dodaje, że w sprawie gróźb sprzed dwóch tygodni policja wszczęła postępowanie, a on sam czeka na informację w tej sprawie. Zapowiada, że złoży zawiadomienie również do prokuratury.

Uważam, że trzeba traktować to poważnie. Tym bardziej, że w mailu ktoś również przesyła groźby w kierunku Pani Wandy Traczyk-Stawskiej. Nie wolno takich spraw zostawiać - dodaje polityk.

Autor maila "patriota z Pabianic" podpisał się jako "Oddział Anty Werwolf". Oprócz gróźb skierował wobec polityka także obelgi, nazywając go "dirlewangerowcem" (chodzi o 36. Dywizję Grenadierów SS "Dirlewanger" – jednostkę Waffen-SS złożoną z kryminalistów, która dowodzona przez Oskara Dirlewangera, dopuszczały się straszliwych zbrodni - przyp. red.). Nazwał też bohaterem zabójcę prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Niedawno, groźby otrzymał inny poseł opozycji, Krzysztof Śmiszek. Jemu również grożono zabójstwem, również przywołując sprawę morderstwa Pawła Adamowicza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(806)
polak
3 miesiące temu
Joński, a słowo DEKOMUNIZACJA mówi ci coś?
Rafal08
3 miesiące temu
Szkoda zachodu na taką miernotę jak Joński.
xxx
3 miesiące temu
Joński - Szczerba kłótnia kochanków???
kom
3 miesiące temu
W biały dzień na oczach całego świata TY Joński i reszta twojej watahy chcecie sprzedać Polskę razem z całym Narodem Niemcom i nie tylko i ty śmiesz jeszcze komuś wypominać jakieś grożby? Ty się ciesz że żyjesz w tolerancyjnym Kraju. Gdzie indziej już dawno by słuch o tobie zaginął.
patriota
3 miesiące temu
Bedą nas karać za grożby, pomówienia, wyzwiska itd. Ale to wszystko do czasu. Kiedy Polska zostanie oczyszczona z NICH, kiedy opiłujemy ich do kołyski wtedy Czerwony WRZÓD na zdrowej tkance Polskiego Narodu przestanie istnieć.Ludzie , Polacy róbmy co się da i jeszcze więcej żeby Odkomuszyć ten Kraj raz na wieki.
tylko Polska
3 miesiące temu
Największa hańba to zdrada Ojczyzny , precz z PO!
olo
3 miesiące temu
No jak oni z platformy grożą Polsce i Polakom to wszystko gra ,a jak im grożą to jest afera paskudni zdrajcy Polski i Polaków
kreska
3 miesiące temu
Jańskiego uratowała kreska Mazowieckiego i tak sobie teraz poczyna
pico
3 miesiące temu
Przy odrobinie dobrej chęci...mozna namierzyć patriote u przykładnie ukarać-ale powiadam przy odrobinie dobrej checi....
Ja też z UK
3 miesiące temu
Koniecznie złapać!! To jest psychopata niebezpieczny dla otoczenia a w dodatku manipulowany.
Punisher
3 miesiące temu
Jońskiemu jak rzadko komu oklep się należy !!!
Polak
3 miesiące temu
już długo Polacy nie pozwolą srać na Polskę i sobie na głowę przez komuchów , tym razem to im nie ujdzie na sucho , jak przy okrągłym stole , tym razem ludzie wezmą sprawy w swoje ręce .
8787
3 miesiące temu
Joński! Ty za cienki Bolek jesteś , żeby ktoś miał więcej niż dzień aresztu ryzykować za twoje mierne jestestwo. Wygląda na to, że prowokujesz jak ci, co ruską budkę podpalili na Marszu Niepodległości.
przypomnienie...
3 miesiące temu
ten komuch powinien siedzieć w więzieniu , a nie na trybunie poselskiej , nie zrobiono z nimi porządku po powstaniu solidarności to teraz znowu podnoszą łeb , trzeba było wziąć przykład z innych państw , co zrobili porządek z komuną
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić