Śmiszek dostał groźbę. "Zaje*** cię nożem jak tego bandytę Adamowicza"

26

Poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek pokazał w swoich mediach społecznościowych treść szokującej wiadomości, jaką dostał na maila. "Zaje*** cię nożem jak bohater Stefan tego bandytę Adamowicza".

Śmiszek dostał groźbę. "Zaje*** cię nożem jak tego bandytę Adamowicza"
Krzysztof Śmiszek (PAP)

Krzysztof Śmiszek dostał na maila okropną wiadomość. Zawierała ona liczne wulgaryzmy i odnosiła się do sprawy brutalnie zamordowanego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Ostre słowa

Poseł Lewicy udostępnił treść obraźliwego maila w swoich mediach społecznościowych.

Zamorduję cię pedofilu. Zaje*** cię nożem jak bohater Stefan W. tego bandytę Adamowicza. I przysięgam ci skur*****, że ręka mi nie zadrży. Nie będziecie nam pederaści dzieci pedalić. Nie ma na to naszej zgody w Polsce - zacytował na Twitterze wiadomość zszokowany polityk.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Śmiszek już zapowiedział, że sprawę zgłosi policji. Dodał, że "kolejna granica została przekroczona. Nie odpuszczę nadawcy i was też zachęcam do reagowania na hejt oraz groźby".

Warto zaznaczyć, że dwa dni temu dokonano ataku na jego biuro poselskie. Tabliczkę z jego imieniem oblano czerwoną farbą. Ale to nie wszystko. Poseł dostaje też groźby podpalenia samochodu czy domu. W rozmowie z "Super Expressem" powiedział, że "od czasu do czasu dostaje też groźby, gdzie piszą, że powinien się powiesić, rzucić z mostu z kamieniem u szyi".

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić