o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Patryk Jaki chory na COVID-19. Nie chciałbyś być w jego skórze

69
Podziel się

Patryk Jaki od wielu dni walczy z koronawirusem. Europoseł PiS napisał o tym na Facebooku. Przyznał, że wirus stanowi bardzo realne zagrożenie dla wszystkich.

Patryk Jaki chory na COVID-19. Nie chciałbyś być w jego skórze
Patryk Jaki (PAP, Paweł Supernak)
bECwVSLF

Koronawirus stanowi realne zagrożenie dla wszystkich. W dosadny sposób przekonał się o tym Patryk Jaki. Europoseł PiS zakaził się wirusem. O chorobie poinformował na swoim koncie na Facebooku. Jak sam przyznał, odpowiedział tym samym na pytania o jego zmniejszoną aktywność.

bECwVSLH

Z treści postu wynika, że Jaki nie przechodzi zakażenia bezobjawowo. Przyznał, że z koronawirusem zmaga się w izolacji od wielu dni. Zwrócił się również do koronasceptyków. Napisał, że żaden z nich nie chciałby się z nim teraz zamienić. Na samym końcu zaapelował do wszystkich o poważne traktowanie obostrzeń i objęcie opieką swoich rodzin.

Internauci zwrócili się do Jakiego w komentarzach. Wielu z nich poparło polityka w zwrocie do koronascpetyków. Wśród komentujących nie zabrakło również osób, które przekazały europosłowi życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Koronawirus w Polsce

Pandemia koronawirusa w Polsce nie daje za wygraną. Codziennie przybywa wiele tysięcy nowych zakażeń i kilkaset zgonów. Niedawno Polska przekroczyła granicę miliona osób zakażonych od początku pandemii. Przez ten okres walkę o życie z koronawirusem przegrało niespełna 20 tysięcy Polaków.

bECwVSLN
Zobacz także: Budżet UE. Beata Kempa alarmuje: dziś Polska, jutro Grecja czy Portugalia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECwVSMi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(69)
Kika
10 miesięcy temu
Tyle osób cierpi ON pisze że choruje czy jest inny?
Zochna
10 miesięcy temu
Zaznaczył,że bezobjawowo, czyżby znaczenie tego słowa również przeroslo posła?
5* 3*
10 miesięcy temu
Toż że nie chciałbym być w twojej skórze to wiedziałem od zawsze, człowiek nie lubi robić kroków w tył, cofać się intelektualnie. Lecz mam cicha skrytą nadzieję że wirus tak cię przemaluje iż do pracy w zawodzie polityka nie wrócisz, bo twoich bredni nie da się słuchać!
bECwVSMj
Zyga
10 miesięcy temu
Czy to aby nie opaczność upomniała się o swoje?
the end
10 miesięcy temu
Może pokaże Pan Jaki, czy szczepił się na sezonówki - są przypuszczenia, że szczepieńców atakuje ostrzej.
Trener
10 miesięcy temu
Następna ściema jak Duda czy Kaczyński teraz Jaki wszyscy mieli kowid bo chcieli zaistnieć a po trzech dniach było ich wszędzie pełno
FookYu
10 miesięcy temu
Oj nie, nie chciałbym być w jego skórze.
Niedziwinic
10 miesięcy temu
Zawsze zastanawiała mnie aktywność internetowa tych straszliwie chorych. Tacy chorzy ale siłę na pisanie mają. Poza tym w kontekście ostatnich informacji o szczepieniach, ci którzy przechorowali nie będą musieli się szczepić. Biorąc pod uwagę powyższe można się spodziewac w najbliższym czasie gwaltownego przyrostu chorych wśród polityków, personelu medycznego, wojskowych i celebrytow.
Bogdan
10 miesięcy temu
Czyżby efekt orgietek w Brukseli????? Współczuję!
drt
10 miesięcy temu
Sanepid nie ,ale policja juz tak. Art. 160. [Narażenie człowieka na niebezpieczeństwo] § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Zokota
10 miesięcy temu
Seks imprezy w Brukseli.
gościu
10 miesięcy temu
Przykro,że są takie komentarze ale z drugiej strony to nikt inny jak tylko Kaczyński i PiS doprowadzili do podziału społeczeństwa swoimi nieodpowiedzialnymi wypowiedziami i czynami.....
Życzliwa
10 miesięcy temu
Niektóre z komentarzy mają w sobie tyle jadu i nienawiści że już ona powinna zabić człowieka a co dopiero C19. Co zrobił z nami ten straszny stan z naszym człowieczeństwem, współczuciem i życzliwością dla drugiego człowieka? Wstyd mi Panie Patrykau Jaki że w cierpieniu jest pan dodatkowo narażony na taką zawiść. Życzę Panu powrotu do zdrowia i wszelkiej pomyślności. Przeszłam bardzo ciężki C19. Lekarka która mnie "leczyła" prawie że wyprawiala mnie na tamten świat. Ale nie noszę w sobie gniewu cieszę się każdą chwilą życia i panu i pańskiej rodzinie życzę wszystkiego co najlepsze a przed wszystkim ZDROWIA.
bECwVSMb
Oliko
10 miesięcy temu
Od kogo się zaraził? Może covid w Pisie szaleje, tylko muszą w gľosowaniach obowiązkowo brać udział. Jakoś nie współczuję.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić