Pawłowicz i Ogórek nie mogły się pohamować. Zdjęcia w sieci

116

Wystawa dzieł Caravaggia i jego naśladowców w Warszawie wzbudza ogromny zachwyt. Potwierdziły to Krystyna Pawłowicz i Magdalena Ogórek, które po jej odwiedzeniu zachęcały internautów do obejrzenia jej, pokazując stosowne zdjęcia.

Pawłowicz i Ogórek nie mogły się pohamować. Zdjęcia w sieci
Krystyna Pawłowicz nie ukrywała swojego zachwytu (PAP, Roman Zawistowski)

Warszawiacy mają niepowtarzalną okazję zobaczenia dzieł Caravaggia na żywo. Obrazy "Narcyz przy źródle" i "Chłopiec ugryziony przez jaszczurkę" można podziwiać na Zamku Królewskim w stolicy w ramach "Caravaggio i inni mistrzowie. Arcydzieła z kolekcji Roberta Longhiego" do 20 lutego.

Na wystawę wybrała się również Krystyna Pawłowicz. Arcydzieła Caravaggia zrobiły na niej ogromne wrażenie. Dała temu wyraz na Twitterze, gdzie zamieściła wpis, w którym zachęciła internautów do odwiedzenia Zamku Królewskiego w Warszawie. Stwierdziła nawet, że trudno było oderwać jej wzrok.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pawłowicz zwróciła uwagę, że zachwyt wywołał u niej nie tylko Caravaggio. Według niej warte zobaczenia na własne oczy są również inne znane płótna wybitnych malarzy tamtego okresu, które wystawiono na tej wystawie. Dodała też, że obrazy dzisiejszych twórców są nieporównywalnie gorsze.

Trudno oderwać oczy. Poza tymi obrazami Caravaggio są też inne znane płótna wybitnych malarzy tamtego okresu. Nawet nie chce się porównywać stylu i przekazu obrazów większości malarzy współczesnych ze sztuką dawnych Mistrzów… - napisała Pawłowicz.

Nie tylko Pawłowicz

Okazało się, że Krystyna Pawłowicz nie była jedyną znaną osobą, która zachwyciła się dziełami na Zamku Królewskim. Na wpis byłej posłanki odpowiedziała Magdalena Ogórek. Była kandydatka na prezydenta RP, a obecnie prezenterka TVP Info również nie mogła pohamować swojego podziwu dla obrazów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Ustawa o testach pracowników? Komentarz wiceministra zdrowia
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić