o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Pawłowicz ostro o Owsiaku. W sieci zawrzało: "Ohydny wpis"

2749
Podziel się

Krystyna Pawłowicz jest zdecydowaną przeciwniczką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za którą odpowiada Jurek Owsiak. Była posłanka opublikowała bardzo mocny wpis, w którym uderza w szefa WOŚP-u.

Pawłowicz ostro o Owsiaku. W sieci zawrzało: "Ohydny wpis"
Pawłowicz uderzyła w Owsiaka (akpa)
bDJQZklh

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat budzi skrajne emocje. Wiele osób popiera tę inicjatywę, ale nie brakuje też takich, którzy głośno zachęcają do tego, by nie wspierać akcji prowadzonej przez Jurka Owsiaka.

W tej drugiej grupie znajduje się m.in. Krystyna Pawłowicz. Niedawna posłanka PiS, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego zaatakowała WOŚP za pośrednictwem Twittera.

bDJQZklj
31 stycznia J. OWSIAK, przy wykorzystaniu dzieci, będzie zbierał pieniądze na swą UPOLITYCZNIONĄ LEWICOWĄ fundację. NIE DAJĘ na WOŚP, ani na J.OWSIAKA! WSPIERAM dobroczynność CARITAS - napisała Pawłowicz.

Pawłowicz mocno o WOŚP. Internauci reagują!

Internauci nie przechodzą obojętnie obok słów opublikowanych przez Krystynę Pawłowicz. Oto kilka komentarzy:

bDJQZklp
Ohydny wpis aktywnego polityka, który gra rolę 'sędziego'. Gra bardzo nieudolnie
To podłość i bezczelność! Jak Pani nie wstyd! Jako matka wcześniaka, którego życie ratował sprzęt WOŚP, wiem doskonale ile ta fundacja zrobiła dobrego! Pani nie wie jak to jest bać się o zdrowie dziecka, ale przypominam, że WOŚP zbiera też pieniądze dla osób starszych jak Pani!
Neutralna sędzia TK. Naprawdę nikomu nawet przez myśl nie przejdzie, że jest pani politykiem.
bDJQZklq
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJQZklK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2749)
Lekarz
2 miesiące temu
Gdyby trzeba byłoby podłączyć panią do urządzenia z serduszkiem to proszę podłączyć ja do kranu
Katolik
2 miesiące temu
Proszę państwa jak taka osoba może zasiadać w TK -wstyd.
quant1
2 miesiące temu
znowu wylazla zeby zaczepiac i prowokowac... a potem sama pierwsza do sadu leci! niech ktos ta pania usadzi
bDJQZklL
Sylwek
2 miesiące temu
Pawlowicz i wszystko jasne
dobry-pan
2 miesiące temu
szkoda słów
Najnowsze komentarze (2749)
Słyszeliście,...
4 tyg. temu
... nowy dostawczak dla Poczty Polskiej ma się nazywać Syrena Sasin i będzie dysponował ładownością 70mln ulotek. Tak naprawdę, to ma powstać kolejny elektryczny samochód dostawczy i będzie finansowany z budżetu państwa, a ma kosztować 52 bańki PLNów. Ja już nie wiem kto lepiej w tym kraju doi kasę? DJ Rydzyk, "Rodzina Szumowskich" czy FSO Syrena w Kutnie?
Anula
miesiąc temu
No chyba lepiej dać dla Owsiaka niż dla Rydzyka
Mariusz
miesiąc temu
Naszcescie nie ma dzieci i hotel geny nikt nie przejmnie
Jan
miesiąc temu
Polityczna p. Sędzia. Hm... z tego co pamietam to sędziowie nie powinni się wypowiadać. . Mnie nie obchodzi co pani wspiera. Może to być nawet firma produkująca jedzenie... I nic pani do tego że ktoś uczy się pomagać innym.
Mery
miesiąc temu
A dla Rudzyka zbierasz, i kto cię wybrał do Trybunału, masakra
Lkl
miesiąc temu
Co i komu daje ta osoba mało mnie interesuje, a mówią że wygląd nie świadczy o człowieku, przepraszam pogląd. Czy osoba tak jasno pokazująca swoje osobiste poglądy może być bezstronnym sędzia????
króljestnag.....
2 miesiące temu
Powiedziała prawdę i wielki problem. Syn układowiczów wszystko poukładał sobie od lat. On gra, reszta tańczy
Matka
2 miesiące temu
Fundacja WOŚP jest utrzymywana z datków ludzi, a że zakupuje sprzęt do szpitali, to jakiś cel musiał znaleźć. Zawsze uważam , że w każdej dobroci kryje się zło. Jeśli pomagam to nigdy na pokaz, to moja sprawa , czy chcę pomóc i komu chcę pomóc.
bDJQZklD
Siema Jurek T...
2 miesiące temu
Ta "pani" już kilka razy pokazała co potrafi... Niech się odwali od Owsiaka, TEN Pokazuje całej Polsce i Polakom że Się DA. Ratuje szpitale i pomaga dzieciom i starszyźnie. "Boli" chyba tych w rządzie że nie pomaga im... Pamiętam jak kilka lat temu "konkurencja" zarzuciła Jurkowi że marnotrawi pieniądze a ON się publicznie rozliczył z każdych pieniędzy co do grosza. Nikt więcej tak samo się nie rozliczył. Takie podejście powinno być też widoczne w "naszym rządzie". Posłowie i Ministrowie powinni być rozliczeni z wszystkiego z dokładnością do grosza i skończyło by się w Polsce wiele afer i problemów. Znikła by też "dziura" w budrzecie :-)
prawda was wy...
2 miesiące temu
Ten caritas który po wojnie pomagał hitlerowcom w ucieczce przez Watykan do Argentyny? czy ten który jako jedyna organizacja "niby" dobroczynna nie musi publikować rokrocznie raportów finansowych? A zapomniałem, przecież to ta sama organizacja!
odmieniec
2 miesiące temu
Wrzucania do skrzynek nikt nikogo nie zmusza. Jeśli chodzi o dysponowanie zebranymi środkami - tym powinny się zająć urzędy skarbowe, a nie hejterzy. Jedno jest wiadome, że prowadzeniem fundacji ktoś musi się zajmować. No i za prowadzenie, zarządzanie musi pobierać zapłatę. Nikt za darmo nie będzie pracował. Musi przecież mieć pieniądze na utrzymanie.
Gosc
2 miesiące temu
Kryska i dobroczynnosc.ha hahahhaa
Kazik
2 miesiące temu
Ta starke miotla niech pszestanie zabierac glos
Nimrod
2 miesiące temu
Krysiu...jak zachorujesz i trafisz do szpitala...to jedyne urzadzenie z serduszkiem jakie Ci sie NALEŻY to drewniany wychodek z wycietym serduszkiem w drzwiach...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić