Pedofil grasował w Lublinie. "Groził, że ją zgwałci i wrzuci do zalewu"

12

Łowcy pedofilów przeprowadzili kolejną akcję. W centrum Lublina zatrzymali mężczyznę, który namawiał 12-latkę do intymnego spotkania. Później groził jej śmiercią. Przyznał się do winy.

Pedofil grasował w Lublinie. "Groził, że ją zgwałci i wrzuci do zalewu"
Pedofil z Lublina (ECPU)

Portal lublin112.pl poinformował o akcji łowców pedofilów. W poniedziałek, około południa, zatrzymali 27-latka. Mężczyzna poznał w sieci dziewczynkę, którą namawiał na spotkanie.

Gdy dowiedział się, że jego rozmówczyni ma 12 lat, stał się natarczywy. Zaczął składać jej propozycje spotkania, wysyłał jej zdjęcia swojego przyrodzenia, a także pisał jej, co będzie z nią robił, gdy zostaną sami.

Dziewczynka odmówiła spotkania. Wtedy mężczyzna zmienił ton i zaczął jej grozić. Padły naprawdę mocne słowa.

Groził, że ją zgwałci, a następnie wbije jej nóż w plecy i wrzuci do Zalewu Zemborzyckiego - przekazali dziennikarze lublin112.pl.

Łowcy pedofilów w akcji. Obywatelskie zatrzymanie w Lublinie

Do akcji wkroczyli łowcy pedofilów. Umówiono spotkanie, a na miejscu zamiast 12-latki czekali przedstawiciele Elusive Child Protection Unit. Podkreślają, że przestępca był bardzo sprytny i ostrożny. Potrzebowali aż czterech miesięcy, aby rozpracować mężczyznę.

Na miejscu pojawiła się policja. Według pierwszych informacji zatrzymany przyznał się do winy. Teraz sprawą zajmie się prokurator.

Zobacz także: Makabryczne odkrycie w Meksyku. Zwykli mieszkańcy trafili na ślad zbrodni
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić