Zgwałcił 13-latkę. Więźniowie policzyli się z nim już pierwszego dnia

927

Kadian Nelson przyznał się do porwania i zgwałcenia 13-latki. Tego samego dnia trafił do więzienia. Współosadzeni przywitali "nowego" na swój sposób. Mężczyzna będzie musiał przejść... rekonstrukcję twarzy.

Zgwałcił 13-latkę. Więźniowie policzyli się z nim już pierwszego dnia
Pedofil został pobity w więzieniu już pierwszego dnia. (Pixabay, Facebook)

27-letni Kadian Nelson przyznał się w poniedziałek do zarzucanego mu przestępstwa. Został oskarżony o porwanie i zgwałcenie 13-letniej uczennicy z południowo-zachodniego Londynu.

To była głośna sprawa na Wyspach. 3 listopada ubiegłego roku pedofil zaciągnął dziewczynkę w boczną uliczkę, grożąc, że jeśli z nim nie pójdzie, odbierze jej życie. Kazał 13-latce zdjąć szkolny mundurek, a następnie ją zgwałcił. Później nałożył jej swoją kurtkę.

Jedna z wracających wówczas ze szkoły uczennic widziała mężczyznę porywającego dziewczynkę w boczną uliczkę. Widziała, że zakrył jej dłonią usta i trzymał ją za głowę. O zdarzeniu powiedziała mamie, powiadomiono policję, która ruszyła na miejsce. Udało się uchwycić sprawcę.

Po poniedziałkowej rozprawie pedofil został przewieziony do więzienia Wandsworth w południowym Londynie. Kilka godzin później był już w drodze do szpitala. Współwięźniowie doskonale wiedzieli, co zrobił. Przywitali sprawcę na swój sposób.

27-letni pedofil został dotkliwie pobity. Jak podały służby więzienne dla "The Sun", więzień miał uszkodzony policzek, wymagający rekonstrukcji. Policja i odpowiednie służby badają sprawę.

Zobacz także: Prokuratura zbada słowa papieża Franciszka. Joanna Scheuring-Wielgus o "głupocie Zbigniewa Ziobry"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić