o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Zapłakana staruszka podeszła do aktywistki LGBT. Ucałowała jej stopę?

536
Podziel się

Starsi ludzie zebrali się niedawno w Warszawie, aby wspólnie modlić się w intencji zatrzymania nagonki na Radio Maryja. Obok zgromadzonych stanęli także aktywiści LGBT - w tym jedna z kobiet, która bardzo głośno skandowała idee bliskie środowiskom mniejszości seksualnych. W pewnej chwili z tłumu protestujących wyłoniła się zapłakana staruszka. Podeszła do aktywistki, a to, co zrobiła po chwili, dla wielu było szokujące. Klęknęła i pocałowała jej stopy. Jednak czy faktycznie tak się stało? Niektórzy podejrzewali, że ta sytuacja to... fejk.

Zapłakana staruszka podeszła do aktywistki LGBT. Ucałowała jej stopę?
Wzruszająca scena podczas protestu przeciwko nagonce medialnej na Radio Maryja. (Świat Rolnika Info, Radio Maryja, TVP)
bEslIyUR

Warszawa. Tłum zebrał się na proteście w stolicy, aby bronić Radia Maryja i osoby ojca Tadeusza Rydzyka, który w ostatnim czasie stał się celem "nagonki medialnej", jak twierdzą jego sympatycy. Zgromadzeni modlili się o to, m.in. odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Nieopodal tłumu zebrali się także nieliczni przedstawiciele środowiska LGBT. W tym jedna młoda kobieta - wykrzykująca doniośle kontrowersyjne hasła, na które sympatycy Radia Maryja odpowiadali jej równie nieprzyjemnie, niekoniecznie tak, jak nakazywałaby im ich wiara.

Miłosierdzie dla was, ale nie dla Rydzyka. Bolesnej męki dla niego - krzyczała młoda kobieta opatulona flagą LGBT.
bEslIyUT

Większość takich protestów zwykle kończy się nieprzyjemnymi obelgami, agresją i ogromną ilością "popsutej krwi" po obu stronach. Tym razem jednak złość została przełamana, a z protestu na stałe w pamięci uczestników zapisze się najprawdopodobniej ta jedna scena. Scena, jakiej nikt się nie spodziewał - zarejestrowana przez telewizję Świat Rolnika Info.

Od tłumu starszych osób, które broniły Radia Maryja, odłączyła się rozpłakana staruszka. Zaczęła iść w stronę kobiety, która trzymała flagę LGBT. Następnie uklęknęła przed nią, a po chwili pocałowała stopy zupełnie zszokowanej i zawstydzonej dziewczyny. Ta zupełnie zmieniła swoje nastawienie. Scena, choć piękna, dla wielu wyglądała na wyreżyserowaną.

bEslIyUZ

Obie kobiety, skrajnie różniące się światopoglądowo, obdarzyły się szacunkiem

Spokojnie. Proszę nie płakać - powiedziała do starszej kobiety dziewczyna.
Ja Panią kocham... - odpowiedziała płacząca kobieta.
bEslIyVa
Ja Panią również! Proszę nie płakać! - odpowiedziała jej aktywistka LGBT.

Tak brzmiał dialog kobiet. Wielu internautów było wzruszonych tą wymianą zdań.

Na koniec obie mocno się przytuliły. Starsza kobieta powiedziała potem przed kamerą, co skłoniło ją do takiego zachowania i dlaczego wzbudziło to w niej tak ogromne emocje.

Przeżywam to bardzo, że Polska jest podzielona - powiedziała w rozmowie z telewizją Świat Rolnika Info.
bEslIyVb

I tu, niestety, kończy się piękna wymiana zdań, bo po chwili z ust starszej kobiety padają słowa:

I te dzieci, nasze biedne dzieci, które były wychowywane przez "niepolskich" Polaków...

Na koniec aktywistka, poproszona przez starszą kobietę, wykonała nawet znak krzyża, aby tej pierwszej zrobiło się milej. Być może właśnie tak powinien wyglądać wspólny dialog Polaków? - zastanawiają się internauci. Może tak, a może nie, jednak w całej tej sytuacji warto zwrócić uwagę na coś zupełnie innego, bowiem chodzi o intencje nagrania. Te mogły być złe.

Czy aktywistka LGBT była podstawiona?

Niektórzy twitterowicze zarzucali autorom filmu, że ten został zmontowany, albo że aktywistka LGBT była podstawiona. W końcu nagranie pocięte jest na części i może być specjalnie zmanipulowane, aby grać na emocjach widza. Nie mówiąc już o słabej jakości cięć, amatorszczyźnie montażu i o ckliwej muzyce, która także powoduje, że w głowie zapala się czerwona lampka, a my, oglądając scenę, patrzymy na nią sceptycznie.

bEslIyVc

Jednak po krótkim śledztwie internautów okazuje się, że aktywistka LGBT może nie być wcale osobą podstawioną. Nie ma pewności, że to ta sama osoba, jednak twitterowicze dotarli do konta osoby o nicku "zexcet" (obecnie jej konto nie jest dostępne, zostało zablokowane), która skomentowała sytuację i stwierdziła, że ta faktycznie się wydarzyła, jednak została przedstawiona inaczej. Powiedziała też, że kobieta "wcalenie pocałowała jej stóp".

Nadal nie wiadomo, czy dziewczyna, aktywistka LGBT, została wynajęta, czy to jednak wspominana feministka, znana jako "zexcet", której konto wczoraj zbanowano. Jedno wiadomo na pewno - sytuacja jest o tyle zastanawiająca, że film został wyprodukowany przez telewizję, której właścicielem jest Szczepan Wójcik - częsty gość Radia Maryja i osoba z otoczenia ojca Rydzyka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEslIyVu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(536)
ahhh
3 miesiące temu
...czemu wy ludzie juz nie potraficie normalnie zyc bez tych obnoszen sie teczowych i innych - idzcie i zyjcie swoim zyciem zajmijcie sie praca i modlitwa po co te wynaturzenia zycie jest bardzo krotkie szkoda czasu a przyroda piekna podziwiajcie jak to bylo za PRL-u...moze nie bylo idealnie ale normalnie...
Janusz biznes...
3 miesiące temu
Trudno sobie wyobrazić aby aktywista homo zdobył się na taki gest..
Traxx
3 miesiące temu
Ale tak naprawdę o co tym LGTB chodzi? Czego się domagają jakich praw? Ktoś ich zwalnia z pracy? Aresztuje za seks? Bo ciągle coś chcą ale co?
bEslIyVv
Ooooo !
3 miesiące temu
"Szczepan Wójcik - częsty gość Radia Maryja i osoba z otoczenia ojca Rydzyka." Gdyby to była np. TW,stokrotka" z TV-WSI, to byłoby to ,,wiarygodne" ! bełkot !!!
zeno
3 miesiące temu
Oto w jaki sposób działa Duch Święty - pokora i wiara wspaniałej starszej pani roztopiła lodowate serce.
IMa
3 miesiące temu
Jeżeli tak było, to starsza pani wcieliła w życie chrześcijański nakaz miłosierdzia bożego dla WSZYSTKICH. Purpuraci niech się uczą.
nik
3 miesiące temu
Dlaczego ktoś natychmiast podrzuca sugestię, że to fejk? Czy dobro może być tylko fejkiem? Współczuję doświadczeń, ale dobro naprawdę istnieje, choć rzadko jest filmowane i pokazywane. Zło jest krzykliwe, spektakularne, gwarantuje klianie... Może coś się wreszcie zmieni?
dddfdsa
3 miesiące temu
Prowokacja
Nerwus
3 miesiące temu
Czy prezes Kaczyński obejrzał tą scenę? Jeśli tak, to najlepszy dowód na to jakie są skutki oddziaływania jego "polityki". PiS zaszczuł na siebie Polaków!!!!! Nigdy nie było w tym państwie tylu służb kontrolujących i formacji uzbrojonyc co teraz.... Nigdy Naród Polski nie był tak podzielony... W tej samej rodzinie dochodzi do awantur na tle politycznym. Mowa nienawiści na każdym kroku.... WSTYD I HAŃBA!!!!!! Nie ma żadnych wartości etycznych i moralnych a dzieci wychowywane są na wzorcach Harrego Pottera a nie bohaterów Sienkiewicza...
kjB
3 miesiące temu
Jezus zwyciężył
wiem to
3 miesiące temu
Starsza pani ewidentnie całuje stopy aktywistki, młodzież nienawidzi starszych ludzi ale ten gest był wzruszający dla wszystkich... Gest ten był spontaniczny a tylko ludzie zawstydzeni doszukują się drugiego dna, nie było drugiego dna.
Asica
3 miesiące temu
Taaa.. wzruszające.. szczególnie hasło, że ludzie zostali wychowani przez "niepolskich" Polaków.. Biedni, słabo wyedukowani ludzie..którymi łatwo manipulować..
Fejk!
3 miesiące temu
Fake!
bEslIyVn
Polak
3 miesiące temu
Polskę podzielił p.Tusk po przegranych wyborach prezydenckich w 2005 roku i do dziś to robi.!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić