Marcin Lewicki| 

Pędził 160km/h w terenie zabudowanym. Autor nagranie nie był lepszy

23

Tragedia na autostradzie A1 niczego nie nauczyła wielu polskich kierowców, którzy nadal jeżdżą nieodpowiedzialnie, znacznie przekraczając dozwoloną prędkość. Świadczy o tym film z kanału STOP CHAM. Jeden ze zmotoryzowanych jedzie tam ponad 160km/h w... terenie zabudowanym.

Pędził 160km/h w terenie zabudowanym. Autor nagranie nie był lepszy
118km/h w terenie zabudowanym? To dopiero początek... (Facebook)

Co widzimy na ukazanym nagraniu? Nieodpowiedzialność i głupotę kierowców. Bohater materiału jedzie z ogromną prędkością. Jak opisują twórcy kanału STOP CHAM, właściciel osobowego auta przekraczał ograniczenie o ponad 100km/h!

Jednak bezmyślnością popisał się także sam autor opublikowanego materiału. Kierowca chciał nagrać wykroczenia i... sam wielokrotnie złamał przepisy. Widać m.in. jak znacznie przekracza prędkość (jedzie 150km/h w terenie zabudowanym) czy wyprzedza na linii ciągłej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kierowca straci samochód? Istotne zmiany w kodeksie karnym. Woś komentuje

Skutek? Nagrywający materiał kierowca wpadł w poślizg i z dużą prędkością wypadł z jezdni. Może mówić o dużym szczęściu, bo ostatecznie - jak sam zrelacjonował - nic mu się nie stało.

Jak wynika z nagrania, do zdarzenia doszło w środę (20 września) około godziny 22:00 w okolicach powiatu siedleckiego.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Komentujący nie zostawili suchej nitki na kierowcach z nagrania

Internauci są zgodni: obydwaj kierowcy powinni zostać surowo ukarani. Żaden z nich nie wyciągnął wniosku z tragedii, która zdarzyła się w połowie września na autostradzie A1.

Co za gość! Tak bardzo chciał donieść, aż sam oberwał. No i karma go spotkała. Nie popieram takiego łamania przepisów, ale trzeba przyznać, że sam się zaorał. I sam również przepisy łamał, żeby "uprzejmie donieść" - wskazał jeden z komentujących.

Inny dodał, że zdecydowanie policja powinna wyciągnąć wobec nich konsekwencje.

Brak słów, dobrze, że nikogo nie zabili, obu zabrać prawko a ten, co się rozbił, niech codziennie rano dziękuje opatrzności, że żyje - napisał inny internauta, który obserwuje kanał STOP CHAM.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić