Obrzydliwa moda w Chinach. Pies aż zaczął płakać

380

Obrzydliwy trend zapanował wśród chińskich internautów. Ofiarami są zwierzęta. Na wstrząsającym nagraniu widać owczarka niemieckiego, którego właściciel zmusił do zjedzenia miski papryczek chili.

Obrzydliwa moda w Chinach. Pies aż zaczął płakać
Pies płakał jedząc papryczki. (WeChat)

Chiny opanowała nowa moda. W ostatnich miesiącach niezwykłą popularnością zaczęły się cieszyć filmiki, na których ludzie zajadali się ogromnymi ilościami jedzenia.

"Gwiazdami" filmów były najczęściej dzieci. Gdy prosiły rodziców o chwilę przerwy, ci podawali dzieciom kolejne pełne miski jedzenia. W odpowiedzi na ten trend rząd chiński zakazał tego typu treści.

Dlatego teraz podobne filmiki powstają z udziałem zwierząt. Najczęściej ofiarami są psy, które zmuszane są do jedzenia gigantycznych ilości jedzenia, często dla nich nieodpowiedniego.

Jeden z filmików wywołał szczególną burzę w internecie. Właściciel owczarka niemieckiego zmusił go do jedzenia pełnej miski dania, którego głównym składnikiem są papryczki chili.

Zwierzę wyraźnie cierpi na nagraniu. Z jego oczu płynął łzy. Właściciel jednak zapewnia, że danie bardzo smakowało jego psu. Co więcej, twierdzi, że jego pupil uwielbia jeść papryczki.

Takich klipów jest więcej. Właściciele psów karmią je cukierkami, ostrymi daniami lub ogromnymi ilościami mięsa, które nie nadaje się do jedzenia dla psa. Gdy zwierzę protestuje, jego właściciel zamyka mu pysk i podnosi do góry, żeby połknął jedzenie.

Zobacz także: "Wieczny śpiący z Liaoning". Nowy gatunek dinozaura odkryty przez naukowców
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić