Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Pijaństwo, krzyki i awantury. W Zakopanem majówka już trwa

129
Podziel się:

Policjanci z Zakopanego prowadzą w ostatnich dniach wzmożone działania. Odnotowują też większą liczbę interwencji. Ma to związek ze zbliżającą się majówką, a więc okresem napływu turystów w rejon Tatr.

Pijaństwo, krzyki i awantury. W Zakopanem majówka już trwa
Policjanci z Zakopanego odnotowują więcej interwencji (Policja)

Zakopane jest jednym z najbardziej popularnych punktów turystycznych na mapie Polski. Przy każdej możliwej okazji hotele oraz apartamenty w mieście i okolicach stolicy Tatr przeżywają prawdziwe oblężenie. Koniec kwietnia wiąże się z napływem osób chcących spędzić majówkę w pięknej okolicy. Moment ten uważa się za otwarcie sezonu letniego.

Zakopiańska policja już odczuwa skutki nadchodzącej majówki. W ciągu ostatnich dni funkcjonariusze odnotowali większą liczbę interwencji związanych z zakłócaniem porządku i spokoju publicznego. Na hałasy, głośną muzykę oraz krzyki skarżą się przede wszystkim stali mieszkańcy Zakopanego. Jak podaje policja, konieczne są również konfrontacje z osobami, które przesadziły z ilością wypitego alkoholu.

W miniony weekend funkcjonariusze przeprowadzili na terenie Zakopanego aż 16 interwencji tego rodzaju. Większość z nich jest rejestrowana za pomocą kamer, co w przyszłości może stanowić dowód przy rozstrzyganiu wszelkich wątpliwości przed sądem.

Mundurowi podkreślają, że zazwyczaj upomnienie wystarcza, aby uspokoić hałasujących. Są też i takie sytuacje, w których policjanci nakładają mandat karny do 500 złotych lub kierują sprawę do sądu.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(129)
Binladen
2 miesiące temu
Panowie górale podnieść ceny wódy, dudków przybędzie a i spokoju.
Grażyna.
2 miesiące temu
Wypraszamy sobie.Proszę nie mierzyć wszystkich tak samo.My z mężem pijemy swój alkohol,przywieziony z domu.Kulturalnie, w pokoju hotelowym.
Janusz z Graż...
2 miesiące temu
Żeby nie PiS to my by w życiu Zakopca nie widzieli.Zdrowie wasze w gardło Nasze.
marek
2 miesiące temu
Prośba do górali. Podnieście ceny o 50% . I tak elektorat wszystko kupi.
ass
2 miesiące temu
czy ktos jeszcze wierzy polskojezyczny lze mediom i polskojezycznym politykom
ekonomistka
2 miesiące temu
Ci głośni turyści to zapewne Anglicy lub Niemcy. Miałam kiedyś nie przyjemność siedzenia obok stolika Anglików. Dzicz wypuszczona luzem. Masakra. Właściciel restauracji nie reagował bo płynęły funty. To my Polacy musieliśmy opuścić restaurację w Zakopanem w centrum Krupówek bo nie dało się wysiedzieć w takim hałasie i w tak wybornym towarzystwie wygłodzonych angielskich samców. Z Niemcami było bardzo podobnie w Turcji. SS wstało przed 6 rano i zrobiło taki rejwach w hotelu, że wszyscy stali na baczność... Strasznie hałaśliwe i nie liczące się z nikim narody.
dziadek
2 miesiące temu
Zakopane byłem tam 54 razy w górach zimą i latem dziś poniżej Kużnic schodzę z olbrzymim smutkiem pamiętam Zakopane z lat 60 inny świat to co jest dzisiaj to piwo wóda bazar pod Gubałówką śmierdzące Krupówki z paskudną architekturą obrzydliwe reklamy na każdej chałupie Nosal z nieczynnym stokiem i wyciągiem Jedyne co zostało i to też nie wszędzie to świetni ludzie niezłe jedzenie i Ci na których zawsze można liczyć Ratownicy TOPR Koziniec Antałówka kiedyś miejsce pierwszych zjazdów tych naj mniejszych narciarzy dziś pusto. Kotelnica Gubałówka za Radiostacją piękna trasa 1200m narciarska wyciąg nie czynny od lat Gubałówka góra okropność dół jeszcze lepiej Smutno na duszy na piękne wspomnienia z dawnych lat naszła wielka mgła bałaganu zaniedbań i braku pomysłu. Skoki i Sylwester i Zakopane zalewa masa nie zawsze tych co zobaczą że nad Krupówkami są wspaniałe góry. Mimo to nie mogę tam nie wracać bo Zakopane to kawałek mojego serca mojej młodości i cudownych lat na narciarskich trasach Zakopiańczycy nie obrażajcie się bo bardzo Was szanuję i wiem że ta fala nowych odkrywców też dla was jest bardzo uciążliwa
Marcus
2 miesiące temu
bon turystyczny na fula mocnego można wydać, legalnie w Zakopcu
mama 24h
2 miesiące temu
my tesz z moim bieżemy bombelki i lecimy do Zakopca na melooo!!!! Miłość, miłość w Zakopnym ja polewam cie browartem !!!
Ania
2 miesiące temu
Dzięki Bogu najgorsze bydło i chamstwo jedzie do Zakopanego!!!! W związku z tym w innych miejscach w Polsce jest spokojnie i można odetchnąć!
Turysta
2 miesiące temu
Ostatni raz w Zakopanem byłem 25 lat temu i wówczas już był taki syf, że postanowiłem nigdy więcej tam nie jechać. Jak piszecie, że 20 lat temu było fajnie, to nawet nie próbuję sobie wyobrazić tego co dzieje się tam teraz.
Leo
2 miesiące temu
stolyca januszy i grażyn zaprasza na weekend
nareszcie
2 miesiące temu
janusze i grażyny w akcji!!!
...
2 miesiące temu
Niestety Polak i kultura to często pojęcia wykluczające się
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić