aktualizacja 

Pijany motocyklista uciekał przed kontrolą. Spowodował wypadek

10

Kolejny film pojawił się na kanale "Stop Cham" w serwisie YouTube. Widzimy na nim, że motocyklista uciekał przed Inspekcją Transportu Drogowego. W trakcie ucieczki przejechał przez rondo i wjechał wprost w hondę. Jak się później okazało, motocyklista nie był tego dnia trzeźwy.

Pijany motocyklista uciekał przed kontrolą. Spowodował wypadek
Pijany motocyklista uciekał przed kontrolą. Spowodował wypadek (YouTube)

Na youtubowym kanale "Stop Cham" opublikowano nagranie z kamerki samochodowej, na którym widać jak motocyklista ucieka przed Inspekcją Transportu Drogowego. Przejechał przez rondo i wjechał wprost w hondę, doprowadzając do niebezpiecznego wypadku.

Motocyklista połamany został zabrany do szpitala, przeżył, a we krwi miał ślad alkoholu, ale nie pamiętam ile to było... - napisał autor filmu w serwisie YouTube.

Całe zdarzenie miało miejsce w Dębe Wielkie, niedaleko Mińska Mazowieckiego. Film wygląda bardzo groźnie, a nieodpowiedzialne zachowanie motocyklisty mogło doprowadzić do tragedii. Na zakończenie filmu widzimy skutki wypadku. Motocykl jest całkowicie zniszczony, a biała Honda nadaje się do generalnego remontu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo ciężarnej żony

Bez litości dla kierowcy jednośladu są internauci, którzy tradycyjnie licznie komentują filmy na kanale "Stop Cham".

Jedziesz sobie spokojnie, piękny dzień do tego, a tu nagle przez rondo wyskakuje typ na motorze i wali w ciebie. Co jak co, ale tego to się nie spodziewałem, raz obejrzeć to za mało - podkreśla jeden z internautów. - Hasło "motocykle są wszędzie" zaczyna teraz nabierać sensu - ironizuje kolejny internauta.

Z opisu filmu nie dowiadujemy się jak zakończyła się ta sprawa, jednak możemy spodziewać się, że motocyklista sowicie odpowie za swój wybryk.

Wypadki z udziałem motocykli

Jak podkreśla portal motogen.pl, w pierwszych pięciu miesiącach 2022 roku wydarzyło się 516 wypadków z udziałem motocyklistów, w których zginęło 46 kierujących jednośladami i ich pasażerów. Dla porównania, od stycznia do maja 2023 r. wypadków było 504, a zabitych 44.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić