Robert Czykiel| 

Pobito uczestnik programu Hotel Paradise. Trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami

6

Łukasz Karpiński, który jest znany z reality show Hotel Paradise, został pobity. Z jego relacji wynika, że został uderzony z zaskoczenia butelką w głowę.

Pobito uczestnik programu Hotel Paradise. Trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami
Uczestnik Hotelu Paradise został pobity (Instagram)

Niedawno wystartował drugi sezon miłosnego reality show Hotel Paradise. Jednym z uczestników programu był Łukasz Karpiński. Długo jednak nie nacieszył się telewizyjną sławą, bo odpadł jako pierwszy.

Hotel Paradise. Łukasz Karpiński pobity

Szybko jednak znowu zrobiło się o nim głośno. Tym razem za sprawą bardzo przykrego incydentu. Uczestnik programu Hotel Paradise został pobity, o czym poinformował na Instagramie.

Karpiński nie chciał za wiele powiedzieć na temat okoliczności pobicia. Najpierw poinformował, że trafił do szpitala z rozbitą głową oraz złamaną ręką z przemieszczeniem. Potrzebna była operacja.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zapowiada reality show?

Potem dodał, że został uderzony szklaną butelką z zaskoczenia. Nie miał nawet szansy, aby obronić się przed ciosem. Rękę złamał w wyniku upadku.

- Działasz w dobrej wierze… Dostajesz z zaskoczenia butlą i wybijasz łokieć w trakcie zamroczenia i upadku. Zachowanie w moją stronę jest definicją frajerstwa. Tylko frajerzy uderzają z całej siły w tył głowy litrową butelką… - pisał w relacji Instastory (już zniknęła z Instagrama).
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić