Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Hotel Paradise. Kim są uczestnicy? Gdzie oglądać reality show?

41

Rozpoczęła się druga edycja gorącego reality show Hotel Paradise. Funkcję gospodyni w tym programie pełni Klaudia El Dursi. O co w nim chodzi i kto znalazł się w gronie uczestników?

Hotel Paradise. Kim są uczestnicy? Gdzie oglądać reality show?
Hotel Paradise. Ten program przyciąga mnóstwo widzów (YouTube)

Pierwsza edycja Hotelu Paradise okazała się strzałem w dziesiątkę. Obejrzało ją przeszło 700 tysięcy osób. Szybko stało się jasne, że doczekamy się drugiej odsłony tego reality show.

Nowa edycja Hotelu Paradise ruszyła 31 sierpnia. Pierwszymi uczestnikami zostali natomiast: Magda Jankowska, Dominika Konował, Ivan Yevtuchenko, Łukasz Karpiński, Ania Matysek, Kamil Piórkowski, Monika Brzyśkiewicz i Bartek Graczyk. Wszyscy mają od 22 do 26 lat.

Czytaj także:

Akcja programu toczy się na wyspie Bali. Zadaniem uczestników jest znalezienie sobie partnera. Jeżeli komuś ta sztuka się nie powiedzie, będzie musiał opuścić hotel.

Pierwszą edycję tego telewizyjnego show wygrali Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki. Ta para zyskała mnóstwo fanów. Później jednak się rozpadła.

Hotel Paradise. Gdzie oglądać? Stream online

Druga odsłona Hotelu Paradise również cieszy się sporym zainteresowaniem. Kolejne odcinki tej produkcji można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie TVN7. Są też dostępne na stronie player.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić