o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Poczta Polska. Nowe zadanie listonoszy. Nie wszystkim się spodoba

66
Podziel się

Listonosze otrzymują nową misję. Chwycą w dłoń tablety i będą proponować kredyty. Ma to związek z wdrożeniem przez Bank Pocztowy nowego rozwiązania - "Mobilny Bankowiec".

Poczta Polska. Nowe zadanie listonoszy. Nie wszystkim się spodoba
Nowe zadanie listonoszy (blog.poczta-polska.pl)
bECxxcGJ

Jak podaje portal tech.wp.pl, listonosze otrzymają w sumie 9500 tabletów. Dzięki tym urządzeniom przy doręczaniu przesyłek będą mogli przedstawiać ofertę kredytową Banku Pocztowego.

Pewnie nie zabraknie takich, którzy będą poirytowani propozycjami listonoszy. Pracownicy Poczty Polskiej każdemu będą musieli zaproponować kredyt. Jeżeli ktoś wyrazi zainteresowanie, później listonosz przedstawi szczegóły umowy kredytowej.

bECxxcGL

Co ciekawe, to zadanie jest szansą dla listonoszy, by uzyskać dodatkowe wynagrodzenie. Będą oni otrzymywać prowizję za każdego klienta.

Mobilny Bankowiec - nowa usługa Banku Pocztowego

Bank Pocztowy rozwija swoją ofertę. Postanowił wdrożyć nowe rozwiązanie, które nazywa się Mobilny Bankowiec. Skąd taki pomysł?

To był impuls do szukania nowych płaszczyzn, na których moglibyśmy oferować usługi finansowe i bankowe przez szeroko pojętą grupę Poczty Polskiej - powiedział Tomasz Dąbrowski, członek zarządu Banku Pocztowego, cytowany przez tech.wp.pl.
bECxxcGR
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECxxcHm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(66)
antoni
7 miesięcy temu
a ja mam ogrodek do przekopania potem do oplewienia chyba na pocztę zadzwonię
Jan
12 miesięcy temu
A kiedy dostaną pojazdy elektryczne testy wypadły dobrze
Kazimiera
12 miesięcy temu
To niech Panie z Banku napiszą kartkę wyszłam w term. .!!!!!
bECxxcHn
Żenua
12 miesięcy temu
Tzw Poczta Polska ostatnie listy dostarczyła chyba za radosnego PRL-u chociaż i wtedy było to dla niej spore wyzwanie. Obecnie nie ma na to czasu gdyż jest windykatorem (abonamentów rtv), komiwojażerem, będzie sprzedawać kredyty niedługo zostanie pewnie brokerem ubezpieczeniowym, a kto wie może niebawem będzie zbierać podpisy dla polityków i obsługiwać wybory... No rewelacja:) Może czas pomyśleć o zmianie nazwy dla tego śmiesznego tworu. Macie jakiś pomysł? Pomóżmy chłopakom :)
Maly
12 miesięcy temu
A tak apropo to wiecie ile listonosz ma dostać za ten kredyt jak ktoś weźmie 5 tyś to 28zl brutto żenada
Maly
12 miesięcy temu
Jasne jeszcze więcej dołożyć listonosza mają listy paczki gazety przekazy ulotki znicze 3 rozbiórki( zastępstwo na rejonach gdzie brak listonosza) kilometrówka ta sama od 13 lat pensja 1700 na rękę po 10 godz pracy jak czegoś nie wzniesz to foch naczelnika super może jeszcze wprowadza usługę wyprowadzania psa adresatowi może Ci z banku pocztowego by się ruszyli i pokazali jak to się robi powodzenia traktują nas jak popychli od wszystkiego
Pocztowiec
12 miesięcy temu
Powoli zaribki na poczcie stają się pensją najniżej płantą, są osoby które na pełen etat dostają najniższą krajową bez premi którą pracodawca zabrał od miesiąca wszystkim najniżej zaszeregownym w całej Polsce na spłatę długu za koszty kart wyborczych. Administracja, menagerowie, bankowcy , kierownicy i oczywiście dyrekcja premie otrzymuję. Traktują nas jak śmieci. Trzeba wyjść na ulicę bo robią co chcą.
Gosia
12 miesięcy temu
Może jeszcze kanapki im dajcie , przecież rozniosą ubogim i niezaradnym ...wstyd...listonosz nie jest od tego....
Gosia
12 miesięcy temu
To dlaczego bank pocztowy się tym nie zajmie tylko potrafi laury zbierać
Poirytowana
12 miesięcy temu
Co jeszcze im wymyślą? Listonosz powinien zająć się listami. A nie paczki, gazety, kredyty.... A pensje stoją, wszystkie dodatki pozabierali. Nikt pracować tam nie chce. Kto przyjdzie to po 2 tygodniach ucieka, bo pracy mnóstwo a zarobki beznadziejne. Dajcie ludziom normalne pieniądze i nie obciążajcie wszystkim czym się da.
Emisia
12 miesięcy temu
Farsa i tragizm,może bankowcy i administracja poczty mają ochotę zająć się dodatkowymi obowiązkami za śmieszne pieniadze.
Justyna
12 miesięcy temu
Za te pieniądze co zarabia listonosz,też każdy wrzuciłby awizo ,a po za tym nie każdy listonosz tak robi.
Loda10
12 miesięcy temu
Tak listonosz ma czas na wyciskanie ktedytu Bravo za pomysł
bECxxcHf
Popieram
12 miesięcy temu
O, doskonały pomysł. Chcąc zarobić na prowizji zaczną wreszcie doręczać przesyłki polecone zamiast awizo wrzucać do skrzynki tłumacząc, że "nikogo nie zastałem w domu".
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić