o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Poczta Polska. Nowe zadanie listonoszy. Nie wszystkim się spodoba

66
Podziel się

Listonosze otrzymują nową misję. Chwycą w dłoń tablety i będą proponować kredyty. Ma to związek z wdrożeniem przez Bank Pocztowy nowego rozwiązania - "Mobilny Bankowiec".

Poczta Polska. Nowe zadanie listonoszy. Nie wszystkim się spodoba
Nowe zadanie listonoszy (blog.poczta-polska.pl)
bDTezrsl

Jak podaje portal tech.wp.pl, listonosze otrzymają w sumie 9500 tabletów. Dzięki tym urządzeniom przy doręczaniu przesyłek będą mogli przedstawiać ofertę kredytową Banku Pocztowego.

Pewnie nie zabraknie takich, którzy będą poirytowani propozycjami listonoszy. Pracownicy Poczty Polskiej każdemu będą musieli zaproponować kredyt. Jeżeli ktoś wyrazi zainteresowanie, później listonosz przedstawi szczegóły umowy kredytowej.

bDTezrsn

Co ciekawe, to zadanie jest szansą dla listonoszy, by uzyskać dodatkowe wynagrodzenie. Będą oni otrzymywać prowizję za każdego klienta.

Mobilny Bankowiec - nowa usługa Banku Pocztowego

Bank Pocztowy rozwija swoją ofertę. Postanowił wdrożyć nowe rozwiązanie, które nazywa się Mobilny Bankowiec. Skąd taki pomysł?

To był impuls do szukania nowych płaszczyzn, na których moglibyśmy oferować usługi finansowe i bankowe przez szeroko pojętą grupę Poczty Polskiej - powiedział Tomasz Dąbrowski, członek zarządu Banku Pocztowego, cytowany przez tech.wp.pl.
bDTezrst
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTezrsO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(66)
ludzik
7 miesięcy temu
To proponuje żeby wszyscy na kierowniczych stanowiskach w PP poszli i proponowali kredyty niech zarobią na swoją gigantyczne pensje. Listonosze do roznoszenia listów !!!!
Potiomkin
7 miesięcy temu
Do tej pory człowiek znajdował awizo i był zdziwiony że był listonosz z poleconym, bo żadnego listonosza nie widział. Teraz znajdzie pismo od komornika i też będzie zdziwiony że wziął kredyt, a listonosza nie widział..
(A)
7 miesięcy temu
Spółka skarbu państwa będzie prowadziła działania na poziomie komiwojażerów wciskających seniorom cudowne garnki i zdrowotne pierzynki za grube tysiące złotych.
bDTezrsP
SERA
7 miesięcy temu
Ja nawet nie wiem jak wygląda mój listonosz ponieważ jedynie podrzuca awiza, może wreszcie zacznie doręczać przesyłki jak należy
wallis
7 miesięcy temu
umie listonosz ma dojście tylko do skrzynki która znajduje się cztery piętra niżej
Najnowsze komentarze (66)
antoni
miesiąc temu
a ja mam ogrodek do przekopania potem do oplewienia chyba na pocztę zadzwonię
Jan
7 miesięcy temu
A kiedy dostaną pojazdy elektryczne testy wypadły dobrze
Kazimiera
7 miesięcy temu
To niech Panie z Banku napiszą kartkę wyszłam w term. .!!!!!
Żenua
7 miesięcy temu
Tzw Poczta Polska ostatnie listy dostarczyła chyba za radosnego PRL-u chociaż i wtedy było to dla niej spore wyzwanie. Obecnie nie ma na to czasu gdyż jest windykatorem (abonamentów rtv), komiwojażerem, będzie sprzedawać kredyty niedługo zostanie pewnie brokerem ubezpieczeniowym, a kto wie może niebawem będzie zbierać podpisy dla polityków i obsługiwać wybory... No rewelacja:) Może czas pomyśleć o zmianie nazwy dla tego śmiesznego tworu. Macie jakiś pomysł? Pomóżmy chłopakom :)
Maly
7 miesięcy temu
A tak apropo to wiecie ile listonosz ma dostać za ten kredyt jak ktoś weźmie 5 tyś to 28zl brutto żenada
Maly
7 miesięcy temu
Jasne jeszcze więcej dołożyć listonosza mają listy paczki gazety przekazy ulotki znicze 3 rozbiórki( zastępstwo na rejonach gdzie brak listonosza) kilometrówka ta sama od 13 lat pensja 1700 na rękę po 10 godz pracy jak czegoś nie wzniesz to foch naczelnika super może jeszcze wprowadza usługę wyprowadzania psa adresatowi może Ci z banku pocztowego by się ruszyli i pokazali jak to się robi powodzenia traktują nas jak popychli od wszystkiego
Pocztowiec
7 miesięcy temu
Powoli zaribki na poczcie stają się pensją najniżej płantą, są osoby które na pełen etat dostają najniższą krajową bez premi którą pracodawca zabrał od miesiąca wszystkim najniżej zaszeregownym w całej Polsce na spłatę długu za koszty kart wyborczych. Administracja, menagerowie, bankowcy , kierownicy i oczywiście dyrekcja premie otrzymuję. Traktują nas jak śmieci. Trzeba wyjść na ulicę bo robią co chcą.
Gosia
7 miesięcy temu
Może jeszcze kanapki im dajcie , przecież rozniosą ubogim i niezaradnym ...wstyd...listonosz nie jest od tego....
bDTezrsH
Gosia
7 miesięcy temu
To dlaczego bank pocztowy się tym nie zajmie tylko potrafi laury zbierać
Poirytowana
7 miesięcy temu
Co jeszcze im wymyślą? Listonosz powinien zająć się listami. A nie paczki, gazety, kredyty.... A pensje stoją, wszystkie dodatki pozabierali. Nikt pracować tam nie chce. Kto przyjdzie to po 2 tygodniach ucieka, bo pracy mnóstwo a zarobki beznadziejne. Dajcie ludziom normalne pieniądze i nie obciążajcie wszystkim czym się da.
Emisia
7 miesięcy temu
Farsa i tragizm,może bankowcy i administracja poczty mają ochotę zająć się dodatkowymi obowiązkami za śmieszne pieniadze.
Justyna
7 miesięcy temu
Za te pieniądze co zarabia listonosz,też każdy wrzuciłby awizo ,a po za tym nie każdy listonosz tak robi.
Loda10
7 miesięcy temu
Tak listonosz ma czas na wyciskanie ktedytu Bravo za pomysł
Popieram
7 miesięcy temu
O, doskonały pomysł. Chcąc zarobić na prowizji zaczną wreszcie doręczać przesyłki polecone zamiast awizo wrzucać do skrzynki tłumacząc, że "nikogo nie zastałem w domu".
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić