Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 

Podjechał z opuszczonymi spodniami do 17-latki. Zadał jej pytanie

138

Mieszkańcy Dąbrówki Górnej, niewielkiej wsi na Opolszczyźnie, są zaniepokojeni zachowaniem kierowcy białego busa, który krążył po ulicach wioski. Kierowca pojazdu miał zaczepić dziewczynę na przystanku i zachowywać obscenicznie na jej oczach. Sprawą zajmuje się policja. Okazuje się, że sprawca onanizował się na oczach 17-latki.

Podjechał z opuszczonymi spodniami do 17-latki. Zadał jej pytanie
Policja - zdjęcie poglądowe (Facebook, Getty Images, Artur Widak, Dąbrówka Górna)

Niepokojące wieści z miejscowości Dąbrówka Górna. Ulicami tej małej wioski na Opolszczyźnie miał jechać około 40-letni mężczyzna, który zachowywał się w karygodny sposób.

W czwartek 26 października w godzinach przedpołudniowych, łysy około 40 letni mężczyzna w białym busie, nagabywał młode dziewczyny na przystanku, zachowując się obscenicznie w samochodzie. Samochód był widziany także w okolicach szkoły. Prosimy o szczególną czujność i ostrożność - czytamy na profilu Dąbrówki Małej na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Osoba, do której udało nam się dotrzeć, znająca szczegóły zdarzenia, nie chciała o nich mówić. Zwróciła jednak uwagę, że już w przeszłości pojawiały się niepokojące pogłoski o podobnych wybrykach. Sytuacja jest bardzo delikatna, bowiem w grę wchodzi bezpieczeństwo dzieci i młodzieży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kontrola na polsko-niemieckiej granicy. Zatrzymali tira, z pozoru był pusty

Przedstawiciele niewielkiej opolskiej wsi apelują, aby każdy niepokojący sygnał zgłaszać policji. Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach znają sprawę.

W czwartek około godz. 11.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który podjechał białym busem do stojącej na przystanku 17-latki. Kierowca miał opuszczone spodnie, onanizował się. Zapytał dziewczynę, czy wsiądzie do jego pojazdu, ale ona odmówiła. Odjechał, ale zawrócił i znów zaproponował 17-latce, by wsiadła do auta. Dziewczyna zadzwoniła do ojca, który powiadomił dyżurnego policji - opisuje w rozmowie z o2.pl mł. asp. Ewelina Karpińska z KPP w Krapkowicach.

Policja prowadzi czynności w kierunku wykroczenia określanego mianem nieobyczajnego wybryku. Mundurowi zabezpieczyli monitoring, aby sprawdzić numer rejestracyjny białego busa. Sprawa jest w toku.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić