Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Pogoda. Co nas czeka w tym tygodniu? Dobre wieści

1

Ostatnie dni były dość chłodne. Cieplej zrobiło się dopiero w niedzielę. Generalnie jednak nie rozstawaliśmy się z ciepłymi ubraniami. Czy podobnie będzie w nowym tygodniu?

Pogoda. Co nas czeka w tym tygodniu? Dobre wieści
Pogoda. W najbliższych dniach nie zabraknie słońca (Pixabay)

Mamy całkiem niezłe wieści dotyczące warunków atmosferycznych w nowym tygodniu. W poniedziałek i wtorek nie zabraknie rejonów, gdzie będzie świecić słońce. Będą jednak też takie miejsca, gdzie pojawią się chmury i niezbyt duże opady deszczu. W górach ma padać śnieg.

Początek tygodnia ma być cieplejszy niż ostatnie dni. Jak podaje pogoda.wp.pl, najchłodniej będzie w rejonach podgórskich - od 3 do 5 stopni Celsjusza. Poza tym od 6 do 7 st. C.

Najcieplej na wschodzie, południu i w centrum. Tam temperatura co prawda nie przekroczy 10 st. Celsjusza, ale będzie dość ciepło - od 8 do 9 stopni Celsjusza.

Pogoda. Uwaga na noce

Zbliża się końcówka listopada, więc nic dziwnego, że noce są już naprawdę bardzo chłodne. Trzeba być czujnym, bo od wtorkowego poranka zacznie wzrastać skłonność do nocnych przymrozków. Na drogach może być ślisko. Jeżeli ktoś zatem jeszcze nie wymienił opon na zimowe, powinien jak najszybciej nadrobić te zaległości.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić