Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Pogoda na dziś - niedziela 25 października

0
Podziel się:

W niedzielę 25 października pogoda nie będzie nas rozpieszczać. W ciągu dnia nastąpi rozpogodzenie, jednak nie potrwa ono długo. Jednocześnie zachmurzenie okaże się niewielkie, więc nie powinniśmy spodziewać się opadów.

Pogoda na dziś - niedziela 25 października
W niedzielę 25 października wystąpi niewielkie zachmurzenie (ventusky.com)

Jak podaje Wirtualna Polska, w niedzielę 25 października temperatura minimalna wyniesie 8 stopni Celsjusza. W ciągu dnia wzrośnie ona do średnio 16 stopni Celsjusza, by wieczorem stopniowo spaść do około 9 stopni.

Pogoda na dziś – niedziela 25 października

W niedzielę ciśnienie wzrośnie do 1012 hPa przy jednoczesnej 94-procentowej wilgotności. Prędkość wiatru wyniesie zaledwie około 21 kilometrów na godzinę. Mocniejsze podmuchy odczują ewentualnie mieszkańcy zachodniej części Polski.

Najchłodniej będzie na wschodzie Polski, gdzie temperatura nie urośnie do więcej niż 14 stopni Celsjusza. Z kolei w zachodniej części kraju mieszkańcy doczekają się lokalnie nawet 20 stopni Celsjusza.

Pogodną aurę da się zaobserwować na terenie całego kraju. Z czasem jednak będzie miało miejsce niewielkie lub umiarkowane zachmurzenie, które utrzyma się najdłużej w południowej części Polski. Jednocześnie synoptycy nie przewidują wystąpienia opadów.

Zobacz także: Zobacz też: Pierwszy śnieg w polskich górach
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić