Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Pogodowy koszmar! Są alerty IMGW

0
Podziel się

Niestety, pogoda coraz bardziej staje się stricte jesienna. W piątek w wielu rejonach Polski ma padać. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia.

Pogodowy koszmar! Są alerty IMGW
IMGW wydał ostrzeżenia (IMGW)
bEUUQBxh

IMGW przewiduje, że opady będą się pojawiać zarówno w piątek, jak i w nocy z piątku na sobotę. Najmocniej popada w woj. podkarpackim, gdzie obowiązują ostrzeżenia drugiego stopnia.

Wydano też alerty pierwszego stopnia. Takie ostrzeżenia obowiązują w woj. pomorskim, woj. lubelskim, woj. małopolskim, a także części woj. podkarpackiego, woj. kujawsko-pomorskiego, woj. mazowieckiego, woj. świętokrzyskiego i woj. śląskiego.

bEUUQBxj

Prognozy wskazują na to, że spadnie tam od 30 do 45 mm deszczu. W południowej części Podkarpacia może spaść natomiast do 60 l deszczu na 1 mkw.

Pogoda. Tam będzie najgroźniej

Wszystko wskazuje na to, że najgroźniej będzie w powiatach bieszczadzkim, brzozowskim, jasielskim, krośnieńskim, leskim, przemyskim i sanockim oraz w Krośnie i Przemyślu.

Są tam prognozowane opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. To jednak nie wszystko, bo możliwe jest także wystąpienie burz.

bEUUQBxp
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUUQBxK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić