Mocna ocena Adama Niedzielskiego. "Nie ma pojęcia, co się dzieje w ochronie zdrowia"

6

Poseł Platformy Obywatelskiej Robert Kropiwnicki ostro wypowiedział się na temat poczynań ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Uważa, że nie wie, co dzieje się w ochronie zdrowia.

Mocna ocena Adama Niedzielskiego. "Nie ma pojęcia, co się dzieje w ochronie zdrowia"
Adam Niedzielski (PAP, Piotr Nowak)

Robert Kropiwnicki był gościem Roberta Mazurka w RMF FM. Przedstawiciel Platformy Obywatelskiej nie szczędził mocnych słów. Mówił między innymi o tym, że "w ostatnim czasie PiS pogłębił bałagan w ochronie zdrowia".

Ostro wypowiadał się na temat Adama Niedzielskiego. Ocenił, że nie zdaje sobie sprawy z tego, co dzieje się w ochronie zdrowia.

Ten minister naprawdę nie ma pojęcia, co się dzieje w ochronie zdrowia, która jest bardzo zadłużona, bo to jest ponad 15 miliardów zadłużenia i oni mówią, że dokładają cały czas pieniędzy, tylko nie patrzą, jak koszty rosną, chociażby właśnie płaca minimalna, energia... - zaznaczał Kropiwnicki.

"Zadłużenie jest makabryczne"

Robert Kropiwnicki podczas rozmowy z Robertem Mazurkiem zwracał też uwagę na zadłużenie w szpitalach.

Tylko niech popatrzy, jak rośnie zadłużenie w szpitalach i to zadłużenie jest makabryczne. Dopiero dotarło do niego, jak zaczął helikoptery wysyłać do ludzi, bo karetki przestały wyjeżdżać, że jest kłopot w ratownictwie - mówił na antenie RMF FM.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić