aktualizacja 

Pokazali nagranie. "Co się dzieje w lasach". Mówią o "cudach"

41

Nadleśnictwo Cisna pokazało, że pomimo drugiej połowy października sezon na grzyby w Polsce trwa w najlepsze. Opublikowane na Facebooku wideo z lasu jest na to doskonałym dowodem. Nic dziwnego, że wzbudziło spore zainteresowanie internautów.

Pokazali nagranie. "Co się dzieje w lasach". Mówią o "cudach"
Nadleśnictwo pokazało wideo (Facebook)

Tegoroczny sezon na grzyby powoli dobiega końca. Wyjątkowy czas wykorzystywany jest przez grzybiarzy, którzy skoro świt pojawiają się w lasach na terenie całej polski. Te okazują się w tym roku bardzo łaskawe. Zbiory w wielu przypadkach są naprawdę obfite, a niektóre okazy osiągają naprawdę spore rozmiary.

Dowody na tegoroczny urodzaj pojawiły się w mediach społecznościowych, gdzie na nagraniach wideo oraz fotografiach pokazywane są okazy, o których niektórym grzybiarzom nawet się nie śniło.

Nadleśnictwo pokazało wideo

Na hojność polskich lasów uwagę zwróciły nawet Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Cisna zamieściło na Facebooku wideo, na którym pokazało, że pomimo drugiej połowy października, w lasach nadal nie brakuje grzybów. Autor pokazał, że na mały skrawku ziemi znalazł kilka pięknych prawdziwków. W opisie materiału stwierdził, że w bieszczadzkich lasach dzieją się cuda.

Wiemy, że już nie wszyscy mogą patrzeć na prawdziwki, ale jak tu nie pokazywać co się dzieje w bieszczadzkich lasach. A dzieją się cuda... - napisało nadleśnictwo na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nagranie z lasu wzbudziło spore zainteresowanie internautów. Temat grzybów od zawsze niósł się w mediach społecznościowych. Niektórzy z komentujących poczuli się wywołani do tablicy, gdyż zaczęli zamieszczać fotografie zebranych przez siebie okazów. Inni podkreślali, że ten sezon jest dla grzybiarzy wyjątkowy.

Pokazywać, bo tego nie ma co roku, ten jest wyjątkowy - napisała komentująca.
Zazdroszczę, że tyle jest. Z chęcią bym pojechała pozbierać - skomentowała inna internautka.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić