Policja szuka tej kobiety. Była z małym dzieckiem

50

Policjanci z Opola Lubelskiego proszą o pomoc w znalezieniu anonimowej kobiety. Zarejestrowały ją kamery jednego z bankomatów. Na rękach trzymała małe dziecko.

Policja szuka tej kobiety. Była z małym dzieckiem
Policja szuka tej kobiety. Nagrała ją kamera z bankomatu (Policja Opole Lubelskie)

Policja z Opola Lubelskiego poszukuje kobiety, która przywłaszczyła pieniądze. Jak podają funkcjonariusze, zabrała je z bankomatu. Do zdarzenia doszło 29 marca 2022 roku między godz. 9:00 a 9:30. Teraz policja chce ustalić jej tożsamość.

Opolscy policjanci poszukują kobiety, która przywłaszczyła znalezione w bankomacie pieniądze. Kobietę nagrała kamera. Ktokolwiek rozpoznaje osobę na załączonym zdjęciu, proszony jest o kontakt z Policją w Opolu Lubelskim - podaje podkomisarz Sabina Piłat-Kozieł.

Jak podaje opolska policja, kobieta przywłaszczyła pieniądze z bankomatu. "Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że kobieta wykorzystała moment pozostawienia wypłaconych pieniędzy z bankomatu przez faktycznego właściciela tych pieniędzy". Nieznane są szczegóły zajścia.

Na oficjalnej stronie pojawiły się trzy zdjęcia anonimowej kobiety. Wykonała je kamera bankomatu w Łaziskach w województwie lubelskim. Według rejestratora, kobieta, która przywłaszczyła pieniądze była na miejscu z małym dzieckiem. Na jednym ze zdjęć widać, jak trzyma je na rękach.

Rysopis kobiety z Łazisk. Ma na sobie luźną, szarą bluzę z kapturem. Na niej jasny bezrękawnik lub sweter. Do tego długie getry i buty sportowe. Ma ciemne włosy związane w kucyk. Dziecko, które trzyma na rękach, jest ubrane w granatowe spodnie i ciemną bluzę z kapturem.

Zdjęcie samochodu również pojawiło się na stronie policji. Jak piszą funkcjonariusze: "Kobieta poruszała się ciemnym samochodem typu kombi".

Osoby, które rozpoznają osobę na prezentowanym zdjęciu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod numerem telefonu 478122210 bądź pod numer alarmowy 997. Policja zapewnia anonimowość.
Zobacz także: Jechał motocyklem pod prąd na autostradzie. Dramatyczny finał pościgu w Wielkiej Brytanii
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić