aktualizacja 

Nie żyje malutki chłopczyk. Policja daje nagrodę za informacje

Policjanci z Gdańska wykonują czynności do sprawy odnalezienia zwłok noworodka w dniu 24 maja 2020 roku w Starogardzie Gdańskim. Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości matki dziecka. Policjanci wyznaczyli nagrodę pieniężną za przekazanie informacji, które mogą się przyczynić do ustalenia jej danych.

Nie żyje malutki chłopczyk. Policja daje nagrodę za informacje
Zdjęcie ilustracyjne (Policja)

Policjanci z Komendy Wojewódzkie Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wykonują czynności do sprawy odnalezienia zwłok noworodka w dniu 24 maja 2020 roku w Starogardzie Gdańskim.

Jak informowała wówczas lokalna policja, zwłoki dziecka znaleziono w pobliżu torowiska kolejowego nieopodal ulicy Iwaszkiewicza. Śledczy ustalili wstępnie, że to noworodek płci męskiej, a jego zgon mógł nastąpić do dwóch tygodni wcześniej.

Zwłoki chłopca odkrył przypadkowy spacerowicz, który natychmiast powiadomił organy ścigania. Ciało dziecko było zawinięte w plastikowy worek. Chłopiec został pochowany na cmentarzu komunalnym na Łapiszewie.

Policja ponownie prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości matki.

Zwracamy się z apelem do osób, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia o bezpośredni kontakt z policjantami pod specjalnie dedykowany do tej sprawy numer telefonu: 695-833-441. Z naszej strony zapewniamy anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie przez nas dokładnie sprawdzona - apelują policjanci.

Za przekazanie informacji, które mogą się przyczynić do ustalenia tożsamości matki porzuconego noworodka, przewidziana jest nagroda pieniężna - dodaje policja.

Zobacz także: Rosyjska dziennikarka protestuje przeciwko wojnie. "Nie sądzę, że to jest jakaś ustawka"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić