Polska premier wystąpi w grze. Zwiastun podbija sieć

0

Twórcy znanej gry "Tekken 7" zapowiedzieli pojawienie się nowej postaci. W produkcji Bandai Namco będzie można niedługo zagrać polską premier.

Polska premier wystąpi w grze. Zwiastun podbija sieć
Polska premier w grze (YouTube)

Nowa postać została ujawniona przez twórców gry w zwiastunie. Krótkie wideo przedstawia znane miejsca w Polsce takie jak np. Zamek Królewski w Warszawie. Po chwili na ekranie pojawia się elegancka limuzyna, z której wychodzi kobieta. Postać ta jest przedstawiona jako polska premier. Trzymając w ręku telefon, mówi, że musi wygrać w imię wszystkich Polaków.

Postać przedstawiona w zapowiedzi jest fikcyjna. Nie przypomina wyglądem ani Beaty Szydło, ani Ewy Kopacz. Internauci zauważyli jej podobieństwo względem Ciri, czyli jednej z głównych bohaterek gry "Wiedźmin 3". Twórcy z Bandai Namco przyznali, że przy tworzeniu polskiej premier zwrócili uwagę na fakt, że w historii Polski kilkukrotnie szefem rządu była kobieta. Nowy charakter ma pojawić się w "Tekken 7" już niedługo.

"Tekken"

"Tekken" to znana przez graczy na całym świecie gra na konsole. Dwie postaci ścierają się tam między sobą w pojedynku. Wygrywa osoba, która okaże się lepsza w bójce. Pierwsza odsłona produkcji miała miejsce w 1994 roku. Najbardziej aktualna część wyszła w 2017 roku. Przez 27 lat udało się sprzedać 50 milionów egzemplarzy gry.

Zobacz także: Katastrofa helikoptera pod Pszczyną. Policjanci o tragicznym wypadku
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić