Ponad 120 tysięcy lajków w sześć dni. Pokazała jak koronawirus zmienił jej prace

0

Pewna Amerykanka opublikowała nagranie, które podbija TikToka. Pokazała na nim, jak wygląda dzień pracy makijażystki na planie filmowym w dobie koronawirusa.

Ponad 120 tysięcy lajków w sześć dni. Pokazała jak koronawirus zmienił jej prace
Dzień z życia makijażystki (TikTok, @MakeupByShannonMarie)

Shannon Marie jest mieszkającą w Los Angeles makijażystką. Kobieta wpadła na niecodzienny pomysł i postanowił nagrać wideo, które cieszy się wielką popularnością. Pokazała na nim, jak wygląda jej dzień pracy na planie filmowym w dobie pandemii koronawirusa.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Makijażystka rozpoczyna swój dzień o 5:40. Po porannej toalecie obficie zapakowuje swój samochód osobowy niezbędnym do pracy sprzętem. Wtedy musi uzupełnić koronawirusowy kwestionariusz w specjalnej aplikacji na telefonie. Po jego wypełnieniu pracownik mierzy jej temperaturę ciała.

Po wejściu na plan kobieta odbiera jedzenie. Z powodu pandemii jest ono indywidualnie pakowane dla każdego w plastikowy pojemnik. Wtedy dociera na swoje stanowisko pracy. Każdy z aktorów ma swój indywidualny zestaw kosmetyków. Z racji tego, że plan znajduje się na otwartym powietrzu, Shannon wozi w wózku masę przyrządów, takich jak parasol.

Każdy na planie filmowym musi zachować dystans. Makijażystka ma nawet dostęp do podglądu ze specjalnej kamery. Na samym końcu widzimy Shannon, która - zmęczona całym dniem pracy - może zdjąć maseczkę ochronną. Wtedy musi zdezynfekować wszystkie swoje narzędzia pracy. Po ponad 12 godzinach dociera do domu i podkreśla, że mimo zmęczenia powtórzy to z chęcią następnego dnia.

Koronawirus w USA

Środki ostrożności pokazane na wideo są w pełni uzasadnione. USA są krajem najbardziej dotkniętym pandemią koronawirusa. Od jej początku zakaziło się nim ponad 7 milionów Amerykanów. Ponad 200 tysięcy z nich zmarło.

Zobacz także: Umyła owoce w zmywarce. Nagranie podzieliło internautów
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić