Popełnił morderstwo. O pomoc w jego zatuszowaniu zwrócił się do babci

84

Ryan O'Neil Woodruff dopuścił się morderstwa. 30-latek nie zamierzał jednak oddać się w ręce władz – zamiast tego postanowił zatuszować zbrodnię. O pomoc zwrócił się jednak nie do wyjętych spod prawa znajomych, ale... babci.

Popełnił morderstwo. O pomoc w jego zatuszowaniu zwrócił się do babci
Ryan O'Neil Woodruff poprosił o pomoc w zatuszowaniu morderstwa własną babcię (Greenville County Sheriff's Office)

Jak informuje New York Post, do zatrzymania Edny Faye Daniels doszło pod koniec stycznia. Mieszkająca w Georgetown w Karolinie Południowej 78-latka znalazła się w kręgu zainteresowania funkcjonariuszy policji ze względu na podejrzenia, że pomagała w zatuszowaniu morderstwa, które nie tylko miał popełnić wnuk seniorki, ale – w jej własnym domu!

Wnuk i babcia okazali się wspólnikami w zbrodni

Edny Faye Daniels została przewieziona do aresztu hrabstwa Georgetown. 78-latka usłyszała już zarzuty. Seniorka będzie musiała odpowiedzieć przed sądem za utrudnianie pracy wymiarowi sprawiedliwości i współudział w morderstwie, jakie miało miejsce w jej domu przy 135 Meadow St.

Ofiarą morderstwa był 19-letni TyQuez Demetrius Walker. Ryan O'Neil Woodruff, główny podejrzany i zarazem wnuk Daniels, został zatrzymany przez policję zaledwie dwa dni przed swoją babcią.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Przebadali mózg zbrodniarza, by szukać przyczyny straszliwych czynów. Wyniki zaskakują

Morderstwo TyQueza Demetriusa Walkera nie było pierwszym, którego miał dopuścić się Ryan O'Neil Woodruff. 30-latek usłyszał już zarzuty za podwójną zbrodnię z 2021 roku, jednak wyszedł na wolność z aresztu dzięki uiszczeniu kaucji.

Sama Edny Faye Daniels konsekwentnie broniła wnuka nawet już po zatrzymaniu przez policję. Mimo że 78-latka złożyła zeznania, funkcjonariuszom policji nie zajęło wiele czasu zorientowanie się, że seniorka nie mówiła prawdy. Potwierdził to m.in. szeryf hrabstwa Georgetown – Carter Weaver. Podkreślił przy tym, że kłamstwa nie ujdą seniorce na sucho.

Istnieją konsekwencje okłamywania policji w trakcie dochodzenia karnego – zaznaczył Carter Weaver w oficjalnym oświadczeniu (New York Post).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić