Dach w Sejmie przecieka. Poseł pokazał nagranie. "Taki cyrk tu mamy"

217

14 kwietnia rozpoczęło się dwudniowe posiedzenie w Sejmie. Posłowie po raz kolejny spróbują wybrać nowego Rzecznika Praw Obywatelskich. Podczas posiedzenia doszło jednak do niespodziewanego incydentu, o którym opowiedział poseł Konfederacji Jakub Kulesza, zamieszczając nagranie ze zdarzenia w mediach społecznościowych.

Dach w Sejmie przecieka. Poseł pokazał nagranie. "Taki cyrk tu mamy"
14 kwietnia rozpoczęło się dwudniowe posiedzenie w Sejmie. Posłowie po raz kolejny spróbują wybrać nowego Rzecznika Praw Obywatelskich. (PAP)

W środę 14 kwietnia posłowie zebrali się w Sejmie, by rozpocząć dwudniowe posiedzenie podczas, którego po raz 4 spróbują wybrać nowego Rzecznika Praw Obywatelskich. Posłowie będą też kontynuować prace nad projektem dotyczącym przeniesienia środków z OFE na indywidualne konta emerytalne.

Podczas posiedzenia doszło jednak do niecodziennego zdarzenia. Poseł Konfederacji Jakub Kulesza opublikował nagranie na Twitterze, na którym widać jak z sejmowego dachu kapie woda. Jak się okazuje zadaszenie w Sejmie nie jest do końca szczelne.

O jest! To jest właśnie kropka z przeciekającego dachu w Sejmie. Taki cyrk tu mamy - słyszymy na nagraniu.

W Warszawie od samego rana pada obfity deszcz. Prognozy pogody pokazują, że przez kolejne kilka dni pogoda się nie zmieni, więc prawdopodobnie posłowie Konfederacji będą musieli przesiąść się w inne ławy sejmowe, aby nie padało im na głowy.

W Sali Plenarnej Sejmu przecieka dach. Akurat nad miejscami Konfederacji. Przypadek? - napisał pod nagraniem poseł Jakub Kulesza.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pod nagraniem posła pojawiło się wiele komentarzy. "To nie może być przypadek. Niezbędne będzie powołanie jakiejś komisji" ; "Już niebo płacze nad tymi obostrzeniami"; "Niech pan szybko wiadro podłoży" ; "Weźcie parasole i tak siedźcie" - komentują żartobliwie Internauci.

Zobacz także: Zacięta wymiana zdań w studiu. Poszło o raport podkomisji Antoniego Macierewicza
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić