Poszła do toalety. 10 minut później stało się coś niewiarygodnego

9

Kobieta zatrzymała się na stacji benzynowej, myśląc, że ​​musi skorzystać z toalety. Kilka minut później… urodziła dziecko. Świeżo upieczona mama udostępniła na TikToku filmik, który ma już prawie 20 mln wyświetleń.

Poszła do toalety. 10 minut później stało się coś niewiarygodnego
Kobieta urodziła na stacji benzynowej (TikTok)

Kaitlyn Fullterton z Teksasu jechała samochodem ze swoim mężem Sergio w lipcu, kiedy poczuła potrzebę pójścia do toalety. Poprosiła mężczyznę, aby zatrzymał się na najbliższej stacji benzynowej.

Urodziła na stacji benzynowej

Kobieta wiedziała, że ​​jest w ciąży, ale nie czuła niczego niezwykłego. Poszła do łazienki, a już 10 minut później trzymała w dłoniach swojego nowonarodzonego syna.

W rozmowie z ABC kobieta powiedziała, że dopiero w kabinie zaczęła mieć skurcze i zreflektowała się, że dziecko jest w drodze. Kaitlyn urodziła całkowicie sama, bez niczyjej pomocy. Po urodzeniu poprosiła sprzątającą w łazience kobietę, by poszła po jej męża.

Rozmawiałem przez telefon i 10 minut później pojawiła się kobieta i powiedziała: "Hej, twoja żona właśnie urodziła". Nie mogłem w to uwierzyć – powiedział Sergio.

Mężczyzna uwiecznił ten niezwykły moment, nagrywając filmik od razu po wejściu do toalety. Widać na nim szczęśliwą Kaitlyn trzymającą w małego chłopca na rękach. Od tego czasu obejrzano prawie 20 milionów razy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wkrótce na miejsce przybyli ratownicy medyczni i zabrali Kaitlyn i dziecko - które nazwali Callihan - do szpitala. Zarówno matka jak i Callihan mają się dobrze. Kobieta regularnie udostępnia informacje o nim i jego starszym bracie w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Co znaczy "opieka nad dzieckiem"? Konkolewski wskazuje palcem rodziców
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić